Lista ocen Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW 2018-2022 (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Wiem ze są różne gusta i nie każdy jest zwolennikiem hybrydy. Jeśli jednak mieszkasz w większym mieście, stać Cię na nowy samochód i lubisz technologie, to jest to na pewno auto które powinieneś rozważyć. Jest wygodne, szybkie, oszczędne i ładne. W swoim życiu kupowałem dużo samochodów i gadżetów i to auto jest jego kwintesencja. Brakuje tylko apple carplay i android auto. Kupiłem wierząc ze z czasem uda się je zaimplementować. Wtedy jak dla...
~Pawel
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Moja wersja (Comfort + style + czujniki przód) kosztowała mnie 138 tys. zł. Obecnie ceny poszły w góre i to wydatek rzędu 160-170 tys. zł. Przy mojej cenie uznaje zakup za bardzo udany. To racjonalne auto, które mało pali (poza wysokimi prędkościami), nie psuje się, bardzo dobrze trzyma na wartości i raczej wolno zużywa (np. rzadsze wymiany klocków i tarcz). Racjonalność i spokój. Ale przy nowym cenniku już mocno bym się zastanawiał nad...
~Mariusz
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
W tej klasie nie jest za droga, tak myślę. Trzeba zadać sobie pytanie o priorytety. Jeżeli zależy ci na multimediach dużych monitorach zazdrosnych spojrzeniach rodziny i sąsiadów to radzę odwiedzić inny salon. Chociaż to już się zmienia sądząc po ilości hybryd na polskich i nie tylko drogach.
~Maciej
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Od około 140 tysięcy możemy mieć bazową wersję hybrydową która już w standardzie ma dobre wyposażenie oraz wygląd i to wszystko nadrobi nam swoim spalaniem. Na tle konkurencji jest to najlepszy zakup. Chyba że ludzie mają klapki na oczach i patrzą na znaczki.
~Prawdziwy uzytkownik
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Oceniam na 2, silnik i naped OK, deska OK, kierownica i przyciski wyglada to troche biedniej niz Avensis 2018, trzeszczace plastiki i brak jakiegokolwiek wyciszenia na nadkolach i w drzwiach to jest kpina wiec tylko 2 gwiazki.
~Filip
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Drogi, ale dobry samochód poza kilkoma drobiazgami o których już pisałem. Zobaczymy. Jeżeli tak będzie się sprawował do 150 tyś km to 5 gwiazdek się należy..na razie 4.
~Robur
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Wydaje się bardzo dobra, zwłaszcza jak się przeanalizuje rynek i zalew hybryd innych marek, które"nie mają ekonomicznej racji bytu".
~Robur
~Andreja Dodov
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Jak da sie porownac z Hyundai Tucson na pszyklad albo Sportage, to Toyota RAV4 jest moze drosza ale za niebo lepsza!
Dziennik kosztów dla Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
5,6
~ANDRYN
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Płacisz za jakość a jakość kosztuje do tego masz emblamat Hybrid - możesz mówić o sobie ekolog:)
Toyota RAV4 V SUV