Lista ocen Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW 2018-2022 (13) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Klimatyzacja jest bardzo wydajna i ogromny plus za nawiewy dla pasażerów z tylu. Auto mam krótko wiec nie wiem jeszcze jak długo będzie sie nagrzewały. To wolnossący silnik wiec pewnie nagrzewać się będzie srednio-długo. Zima na pewno warto będzie zrobić na sam poczatek dnia dłuższa trasę, żeby rozgrzać cały układ i żeby zaczęła działać jednostka hybrydowa. Dla kogoś kto ma 3 kilometry do pracy może to być malooplacalne rozwiązanie. Z drugiej...
~Prawdziwy uzytkownik
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Wentylacja wg mnie OK, ogrzewanie jest dobre i zarazem slabe, po wlaczeniu ogrzewania silnik dodatkowo jest elektrycznie grzany przez co momentalnie lapie temperature i ogrzewanie szybko dziala ale nie liczcie na podmuch goracego poweitrza to jest hybryda i grzeje ale chyba troche slabiej.
~Pawel
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Jest dobrze, a używam klimatyzacji głównie w trybie ekonomicznym. W normalnym jest bardzo dobrze, a w trybie FAST wystarczy chwila, żeby schłodzić całe auto. Nawiewy na tylną kanapę są - a to wcale nie oczywisty element wszystkich producentów.
~Maciej
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Bardzo sprawny układ klimatyzacji. Chłodzi w sekundę, szeroki zakres regulacji temperatury. Z ogrzewania jeszcze nie miałem okazji korzystać więc nie powiem nic, mam nadzieję że będzie działała tak świetnie jak w przypadku chłodzenia.
~Filip
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Wszystko działa bez zarzutu i sprawnie. 2 strefowa. Nawiewy z tyłu także są z regulacją..
~Robur
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Niezawodnie chłodzi i grzeje, wydajność bdb, szyby nie parują, drugi rząd też zadowolony.
~Robur
~Mariola
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Klima sobie radzi. Przednia szyba paruje kiedy jest duża wilgotność.
~Mariusz
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Wnętrze również podczas jazdy, silnie nagrzewa się w słońcu.
Dziennik kosztów dla Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
5,6
~Mario
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Jak to w Suv'ach wnętrze się nagrzewa w słońcu.
Toyota RAV4 V SUV