Lista ocen Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW 2018-2022 (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filip
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Widoczność dobra. Nie ma na co narzekać. Oprócz dobrej widoczności dookólnej przez okna, również duże lusterka robią robotę. Kamera to juz technika więc o tym nie rozwijam....chociaż. jest coś fajnego. Kamera przy cofaniu... na ekranie w dolnym lewym rogu po wrzuceniu R pojawiają się 2 ikonki- są to 2 tryby kamery- 1 widok bezpośrednio na tył a drugi jak w lustrze panorarmicznym - bardzo rozciąga ale potrafi ogarnąć ruch pojazdów na 180...
~Krzysztof
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
W każda stronę widoczność jest bardzo dobra. Kamera cofania posiada dwa tryby. Jeden taki klasyczny i drugi szerokokątny. Wyjazd tyłem na poprzeczna drogę tez jest o wiele łatwiejszy. Lusterko główne jest genialne. Nie mam tej opcji z wyświetlaczem w lusterku, ale i tak czuje ze widzę w nim wszystko lepiej niż w każdym z moich poprzednich aut. Widoczność do przodu i na boki również fantastyczna.
~Pawel
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Bardzo dobra. Lusterka idealnych rozmiarów, wszystko tam gdzie trzeba. Na minus: kamera ma dość słabej jakości obraz. Mogliby trochę to poprawic, bo ekran jest wystarczająco duży i wygodny.
~Maciej
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Nie potrzebna kamera 360 stopni. Dokładnie widać przód pojazdu co jest ogromnym plusem. Duże, wyraźne lusterka boczne oraz kamera cofania zdają się na medal.
~Mariusz
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Wymaga przyzwyczajenia. Po przesiadce z Kombi raczej postęp.
~Mario
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Sprawia wrażenie większego niż jest. To nasz pierwszy Suv trzeba się przyzwyczaić.
~Mario
~Robur
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Rewelacyjna, do tego systemy nie potrzebne, a są i pomagają.
~Robur
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Rewelacyjna, do tego systemy nie potrzebne, a są i pomagają.
~Prawdziwy uzytkownik
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Do przodu OK, z boku OK, do tylu lusterka i kamera cofania.
Toyota RAV4 V SUV