Lista ocen Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW 2019-2022 (48) - Karoseria

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Nie mam uwag, wszystko w porządku. Przy brzydkiej pogodzie jeżeli planujesz coś włożyć na tylną kanapę to po otwarciu tylnych drzwi uważaj na element plastikowego nadkola z pewnością będzie strasznie brudny, spodnie tego nie lubią:). No tak i jeszcze klapa bagażnika, otwiera i zamyka się za długo. Jeżeli posiadasz alarm montowany przez salon nie otworzysz klapy z pilota bez uprzedniego otwarcia drzwi kierowcy:) ponieważ włączy się alarm.
~Paweł
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Bez wahania jedna gwiazdka. (a nawet zero, gdyby była taka możliwość) Przy prędkości około 140km/h zaczyna falować maska. Powyżej 140 auto zaczyna trzeszczeć jakby za chwilę miało ulec anihilacji. BRAK JAKIEGOKOLWIEK zabezpieczenia antykorozyjnego podwozia. Po dwóch latach korozja jest przeogromna. W zasadzie każdy nieosłonięty element jest pokryty GRUBĄ WARSTWĄ RDZY.
~Artur
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Brak czujnika przy otwieranej klapie bagażnika. Mam pamiątkę z parkingu na Okęciu. Wiszą tam takie lampki wolny - zajęty i myślalem że cała ta instalacja zleci zanim zdążyłem złapać za klapę. Przy dużych prędkościach podskakuje maska. Nie wiem jak to jest w innych autach. Ale mam fotel obniżony na maxa i maskę widać elegancko, i te jej dziwne wibracje też - niestety.
~marcin
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Bardzo cienkie blachy. Od 130km/h przy jezdzie pod slonce wyraznie widac falowanie przedniej maski. Niespotykane zjawisko i raczej nie dla ludzi o slabych nerwach ;) Lakier juz standardowo jak to u Japonczykow nieco zbyt delikatny. Plastiki piano black w selection to juz prawdziwa porazka bo rysuja sie od samego patrzenia.
~gregpaw
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Daje 4 bo te blaszki to są coraz cieńsze...Mam wrażenie że jak za 20 lat w aucie przyszłości kichnę- to karoseria po prostu odleci... Jak dla mnie trochę to wszystko za delikatne, ale księgowych i tak to nie obchodzi co ja tu piszę więc- tak widać musi już być:)
~Paulina H.
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Mamy ocynkowany samochód i jest cały czas garażowany, więc liczymy na to, że nie będzie żadnych problemów z karoserią. Ciężko ocenić karoserię po 2 latach. Na pewno ciężko się myje, bo zostają zacieki i trzeba od razu wycierać na sucho.
~Roman
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Lakier rysuje się od patrzenia. Naprawdę. Przecieka mi dach. ASO rozkłada ręce, internet podpowiada wymianę sparciałych (po 3 latach) uszczelek mocowania relingów dachowych i faktycznie - jest sucho. Nowa podsufitka w ASO - ponad 7 tys.
~Aleksander
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Mam kolor srebrny z czarnym dachem. Kolor jest idealny pod kątem utrzymania. Nie wymaga częstego mycia. Naprawdę nie rozumiem, tego ciągłego marudzenie o cienkim lakierze. Ja nie dostrzegam (po 20 000 km) jakiś zarysowań. Wszystko jest w porządku.
~michał_polak
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Wybrałem kolor czarny, który bardzo ładnie prezentuje się na samochodzie z czarnymi kołami (wersja Black Edition). Jednak powłoka lakiernicza zbyt łatwo się rysuje. Do odprysku potrzeba dosłownie dotknięcia drzwiami czegokolwiek.
~Piotr
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Delikatny na zarysowania lakier, brak właściwego zabezpieczenia antykorozyjnego podwozia, pierwsze ślady korozji widoczne po 6 miesiącach użytkowania, które nie podlegają reklamacji.
Toyota RAV4 V SUV