Lista ocen Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW 2019-2022 (43) - Widoczność

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aleksander
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
W mojej ocenie bardzo dobra. Duże przeszklenia, dodatkowe okienka. Na rondach nie muszę już aż tak pracować ciałem i głową żeby widzieć auta jak i pieszych. Na światłach nie muszę się pochylać aby sprawdzić czy już jest zielone. Mam 182 cm wzrostu i nie mam problemów z widoczność. Kamera z tyłu jest przeciętnej jakości ale z drugiej strony spełnia swoją funkcję. Dla dobrego kierowcy jest to wystarczające wsparcie. Kamerka jest odsłonięta więc...
~Kris
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Widoczność z przodu słaba. Auto ma dosyć wysoki i długi przód skutecznie zasłaniający wszelkie niewysokie elementy przed samochodem, a producent twierdzi że czujniki parkowania z przodu są zbędne - mimo iż w tańszych samochodach innych marek są one dostępne. Widoczność na boki - OK. W posiadanej wersji mam kamerę cofania która poprawia widok do tyłu pod warunkiem że dbamy o czystość obiektywu - w przeciwnym wypadku mamy tylko bezkształtne...
~Artur
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Widoczność super we wszystkich kierunkach. Wielkie lusterka boczne. Fajna opcja z czujnikiem ruchu poprzecznego jak np. wycofuję z parkingu na ulicę. Czujniki widzą naprawdę daleko. Kamera cofania bez fajewerków, ale może być. Trzeba trochę pojeździć, żeby się przyzwyczaić gdzie kończy się obrys auta. Pierwsze wrażenie miałem takie, że to duża fura, a teraz wydaje mi się że to kompaktowy suv-ik.
~michał_polak
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Nie mam z tym problemów, dobra widoczność we wszystkich kierunkach, także przy cofaniu. Świetnie działa kamera cofania z liniami. Na największy plus zasługuje jednak lusterko wsteczne, które można przełączyć na tryb cyfrowy, dzięki czemu mamy w nim widok z tylnej kamery gdy bagażnik załadujemy po sufit. Super rozwiązanie na trasie.
~gregpaw
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Widoczność jak w zwykłym aucie, to czego nie widać- pokażą nam kamery. O ewentualnych przeszkodach poinformują nas czujki. Nie wiem czy pisać tu o opcjonalnych rzeczach ale bardzo fajne jest monitorowanie boków i tyłu auta. Warto dopłacić za full opcje.
~vacu
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Widoczność jest mocno przeciętna. Bardzo szeroki słupek z tyłu mocno utrudnia manewrowanie do tyłu, przeciętnej jakości kamera pomaga do pewnego stopnia.
~vacu
~Max
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Ok. Super bajer z kamera w lusterku wstecznym , która powoduje ze nawet jak zapakuje się bagażnik po sam dach do widać co się dzieje za samochodem.
~Zebedeusz
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Widoczność super - nawet słupki bardzo nie przeszkadzają. Lusterko wsteczne wymienne z obrazem z tylnej kamery,która zgarnia większy zakres
~Knychu
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
W każdy kierunku widać wszystko, duże lusterka, pozycja kierowcy zapewnia możliwość obserwacji wszystkiego dokoła.
Toyota RAV4 V SUV