Lista ocen Toyota Yaris Verso (22) - Ergonomia

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Dla mnie rewelacja, choć dużo osób krytykuje centralny wyświetlacz. Mnie się on podoba, uważam że jest ergonomiczny doskonale widoczny i to tylko kwestia przyzwyczajenia się do jego umiejscowienia. Nawet w sloneczne dni prędkość i wskaźnik paliwa jest widoczny!!!
~zuraw52@wp.pl
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Aż 11 schowków w zasiegu ręki. Prostota i funkcjonalność konsoli - wzorowa. Fotele o niebo lepsze niż w Yaris którym jeździłem 3 lata( samochód rodziców). Jedyny mankament - podłokietnik kierowcy - nie ma płaskiego profilu. Przy dłuższej jeździe cierpnie łokieć.
~Fan Japończyków
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Wygodne fotele, kierownica mogła by być jeszcze regulowana w drugiej płaszczyźnie (jest tylko góra dół, przydałby się przód i tył) i zegary na środku kokpitu, ale można się przyzwyczaić i jest jak dla mnie wszystko ok.
~K&M
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Wszystko pod ręką. Schowków moc. Wszystko znajdzie swoje miejsce. Zegary są położone na srodku, ale w taki sposob ze tylko kierowca widzi jaka jest predkosc. Inni pasazerowie muszą się trochę pogimnastykowac, by odczytac wskazniki.
~Coolvi
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Umówmy się - komfort nie gra tu pierwszych skrzypiec. Nie gra też drugich, trzecich i czwartych. Myślę, że 2 gwiazdy dostatecznie informują jak istotny dla projektantów był komfort kierowcy i pasażerów.
~Tamronick
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Wszystko super, tylko wycieraczki włącza się w złą stronę ;) Cała masa półek i schowków. Rewelacyjny pomysł, to wyjmowana lampka oświetlenia bagażnika, która może pełnić rolę latarki akumulatorowej :)
~beata
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
ekonomiczność toyoty i przestrzeń w samochodzie to jego dwie największe zalety, po mieście pali latem 4,7-5,5 l; zimą do 6,5, po trasie natomiast przy jeździe do 120 km spalił 4,2 litra
~renta 2012
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
wszystko tam gdzie powinno byc.moze malo wygodne fotele,ale ja smigalem po Czarnogorze i nie narzekam.pozlozeniu tylnich foteli spi sie jak na lozku
~waldib12@onet.eu
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
wszystko na swoim miejscu i pod ręką.auto produkowane w japonii ale chyba pod klienta z europy (żadnych azjatyckich wynalazków i patentów)

Toyota Yaris Verso – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~palermo z rybnika
Verso 1.5 i 16V 106KM 78kW
Wszystko na swoim miejscu. Do tego duża liczba schowków i bajerancka lampka w bagażniku powoduje że autko jest bardzo fajne.