Lista ocen Toyota Yaris Verso (32) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~beata
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
oceniając przestrzeń auta powinniśmy do pięciu punktów dołożyć jeszcze jeden, zarówno z przodu jak i z tyłu jest bardzo dużo miejsca, jest to niewątpliwie największa zaleta samochodu , olbrzymim plusem jest też to, że siedzi się wygodnie, wysoko, nogi ułożone pod kątem prostym, wszyscy znajomi dziwią się ,że pomimo wyglądu z zewnątrz na mały samochodzik, w środku jest tak dużo miejsca , no i bagażnik , dla mnie kobiety super, torby z zakupami...
~K&M
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Idealna, siedząc z przodu czuje sie przestrzen, ale jak przesiądziemy sie do tylu... rewelacja. Można przysłowiowo tańczyć. Nie czuje sie zadnego zmeczenia po dlugiej trasie. Po Yaris Verso ciezko przesiasc sie do nizszego auta. Czlowiek czuje sie tak, jakby go cos ograniczało. Siedzenia tylne latwo sie skladaja "pod podloge" i wtedy powstaje nam olbrzymia przestrzen bagażowa. Wieksze w srodku niz na zewnątrz sie wydaje.
~marcin35265
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Jak to piszą o tym aucie do pułki nie zobaczysz nie uwierzysz, sam się zdziwiłem ze w aucie które ma 3,89m można z powodzeniem euro paletę wozić i to na ponad metr wysoką, w firmie nasz VW Caddy Maxi nie był w stanie zmieścić takiej palety, a do małej Toyoty się zmieściła dzięki bardzo niskiej podłodze, co bardzo ułatwia załadunek i rozładunek auta. dzięki temu mamy też ogromną ilość miejsca w środku.
~krsys
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Tu, mistrzostwo świata. Kto nie siedział nie zrozumie. Taki maluch a więcej mogę załadować niż do subaru forestera, przy czterach osobach - sprawdzone! Podwójna podłoga i trochę głowy i można z dziećmi załadować się na wczasy z wanienką i pieluchami. Siedzi się wygodnie, polecam dla ludzi z kłopatami z kręgosłupem.
~Ketrab
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Tu można pisać i pisać. Teraz gdy mam wsiąść do innego auta czuję przytłoczenie i klaustrofobię z powodu niskiego sufitu. Auto idealne dla każdego, nawet wysokiego (kolega ma 1.87 i powiedział, że pierwszy raz czuje się komfortowo zarówno z nogami jak i z głową). Pasażerowie z tyłu mają dużo miejsca na nogi.
~Tamronick
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Przestrzeni z tyłu więcej na nogi niż w WV Golfie. Kanapa z tyłu na moje oko dla 2 wysokich osób wystarczająco. Trzecia osoba z tyłu to juz tylko dziecko, co wymusza szerokość auta. Z przodu miesca dosyć. Pozycja za kierownicą dla mnie rewelacja - nie siedzisz na podłodze tylko w fotelu.
~palermo z rybnika
Verso 1.5 i 16V 106KM 78kW
Super! Nawet w drugim rzędzie pasażerowie powyżej 2 metrów nie dotkną głową podsufitki :D Miejsce na nogi też jest ok. Podróżować komfortowo można tylko przy jeździe max w cztery osoby. Bagażnik 390 litrów też bije wszystkie nowe kompakty!
~zuraw52@wp.pl
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Na to nie byłem gotowy. Szok przestrzenny. To nie tylko iluzja - wysoki i mnóstwo miejsca na kolana nawet przy fotelach przednich odsuniętych do końca - rewelacja.
~Darek
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Rewelacja Ja mam 182 cm i jeśli za mną usiądzie osoba o moim wzroście nie ma żadnych problemów z miejscem na nogi. Z tyłu dużo miejsca i bardzo wygodnie.

Toyota Yaris Verso – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Familok
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto jest 22 cm dłuższe od zwykłego Yarisa a przy maksymalnie odsuniętym przednim siedzeniu pasażer z tyłu nie dotknie do przedniego fotela kolanami!