Lista ocen Toyota Yaris Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW 1999-2005 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~K&M
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Idealna, siedząc z przodu czuje sie przestrzen, ale jak przesiądziemy sie do tylu... rewelacja. Można przysłowiowo tańczyć. Nie czuje sie zadnego zmeczenia po dlugiej trasie. Po Yaris Verso ciezko przesiasc sie do nizszego auta. Czlowiek czuje sie tak, jakby go cos ograniczało. Siedzenia tylne latwo sie skladaja "pod podloge" i wtedy powstaje nam olbrzymia przestrzen bagażowa. Wieksze w srodku niz na zewnątrz sie wydaje.
~Tamronick
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Przestrzeni z tyłu więcej na nogi niż w WV Golfie. Kanapa z tyłu na moje oko dla 2 wysokich osób wystarczająco. Trzecia osoba z tyłu to juz tylko dziecko, co wymusza szerokość auta. Z przodu miesca dosyć. Pozycja za kierownicą dla mnie rewelacja - nie siedzisz na podłodze tylko w fotelu.
~zuraw52@wp.pl
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Na to nie byłem gotowy. Szok przestrzenny. To nie tylko iluzja - wysoki i mnóstwo miejsca na kolana nawet przy fotelach przednich odsuniętych do końca - rewelacja.
~Darek
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Rewelacja Ja mam 182 cm i jeśli za mną usiądzie osoba o moim wzroście nie ma żadnych problemów z miejscem na nogi. Z tyłu dużo miejsca i bardzo wygodnie.
~Familok
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto jest 22 cm dłuższe od zwykłego Yarisa a przy maksymalnie odsuniętym przednim siedzeniu pasażer z tyłu nie dotknie do przedniego fotela kolanami!
~Coolvi
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Może i ten samochód nie zagwarantuje, że wszystko się do niego zmieści, ale jak na taki gabaryt Yaris Verso jest naprawdę przestronne.
~Antek
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Mam dwójkę małych dzieci i miejsca nie brakuje, do bagażnika wchodzi nawet wózek 3w1. Szok jak pojemne jest to autko.
~wiesio53
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
miejsca w aucie jest naprawde sporo,kazdy moze wygodnie usiasc,bagaznik tez spory a po złożeniu siedzen robi nam sie maly dostawczak
~waldib12@onet.eu
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
masa przestrzeni , zastanawiam się jak w samochodzie o takich rozmiarach można wygospodarować tyle przestrzeni

Toyota Yaris Verso – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sid
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Bardzo dużo miejsca, po prostu super. Jak przesiadłem się do audi B4 to mnie wszystko przytłaczało i tak jakoś ciasno.