Lista ocen Toyota Yaris I 1.3 i 16V 86KM 63kW 1999-2005 (190)

2,9
~mattbe
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto dla kogoś kto nie chce jeżdzić komunikacja miejską za wszelką cene albo mu zwyczajnie nie zależy, na dłuższą trase sie nie nadaje.
~Barthos_SD
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Kupując Toyotę Yaris otrzymujemy niewielkie, acz pakowne autko. Jeżeli dodamy do tego dużą niezawodność, znakomitą ekonomikę i całkiem przyzwoite osiągi, to otrzymamy przepis na naprawdę dobry i dojrzały samochód.
3,5
~Łukasz W.Winiacz | winiacz1@tlen.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Toyotka zasługuje na 4 z minusem (dużym):-) Jest autkiem typowo miejskim - zestopniowanie skrzyni, wielkość i co za tym idzie świetna zwrotność, dobra widoczność, dobry silnik, dobre spalanie. Ale raczej polecam Kobietom gdyż siedzi się wysoko, nie nadaje sie do szybkiej jazdy ze względu na skrzynie i zawieszenie (hałas, mocne przechyły na zakrętach), duża ilość schowków itd.
~stirrer
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Autko bardzo ladne z wygladu (oczywiscie rzecz gustu) jednakze nieco przereklamowane. Tanie plastiki, ergonomia na dosc przecietnym poziomie, dzwiek silnika na wysokich obrotach - troche meczacy, ogolny komfort podrozowania - sredni. W cene chyba wliczona jest marka samochodu a co za tym idzie ta slynna niezawodnosc -zobaczymy. Samochod powinien generalnie kosztowac ok 15% mniej. Wtedy byla by to bardzo atrakcyjna pozycja na rynku.
~Mirekk
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
polecam ten samochód, potrafi dać dużo radości z jazdy, nigdy mnie nie zawiódł, do tego potrafi być ekonomiczny
~Piotr
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto spelnia moje oczekiwania. Najbardziej zadowolony jestem z silnika, po jezdzie probnej wiedzialem, ze bedzie to 1300. Jesli chodzi o wersje nadwozia to zdecydowania polecam 5dr. Warto zainwestowac w ABS (dziala wysmienicie) - nawet kosztem innych dodatkow.
2,6
~Tom
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto dla ludzi, którzy w samochodzie szukają jedynie 4 kół i kierownicy. Do tego nie wybierają się nigdy dalej niż do najbliższego supermarketu na zakupy. W aucie człowiek się czuje jak w konserwie. Z resztą nie ma co za dużo się spodziewać po takim małym samochodzie ale zdecydowanie bardziej polecam Opla i VW. Yaris nie ma kompletnie nic do zaoferowania jesli chodzi o komfort jazdy. Auto w najlepszym ukladzie nadaje się na przejechanie paru...
2,8
~ovo1@vp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Nie kupiłbym już tego samochodu ani nie pozwolę kupić go nikomu z rodziny. Nie miałem samochodu który by się tak źle prowadził. Tragiczne zawieszenie - przy wyjściu z zakrętu na prostą już kilka razy wpadł w poślizg i gdyby prowadził go ktoś mniej doświadczony skończyłby na drzewie. Jakiekolwiek nierówności na zakręcie i auto robi co chce. Dopiero rok po zakupie znalazłem na zachodnich listach dyskusyjnych takie same opinie ludzi testujących...
~tadeus; tolczak@orange.ichtj.waw.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
To co najistotniejsze to to, że Yaris spełnil moje oczekiwania. Bardzo dobry pod względem eksploatacyjnym i osiągów silnik, przestronny i dość pakowny dzięki pomysłowym rozwiązaniom. Jak narazie bezawaryjny. Daje dużo przyjemności podczas jazdy. A że ma drobne wady, myślę, że każdy samochód je ma, dla mnie są do zaakceptowania. Ze spokojnym sumieniem mógłbym ten samochód polecić każdemu.
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris I 1.3 i 16V 86KM 63kW
7,3
7,9
~mamile
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
To dobre auto. Niezawodne, proste. Sprawnie jedzie i mało pali. Dostateczna ilość miejsca w środku sprawia, że można nawet wybrać się na rodzinną wycieczkę. Mały bagażnik.