Lista ocen Toyota Yaris I 1.5 i 16V 106KM 78kW 2001-2005 (17) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
Przy przepisowej jeździe na trasie auto pali 6 litrów. Przy nieprzepisowej dochodzi do 10. Miasto to spalanie rzędu 7-8 litrów w zależności od miasta oczywiście. Na 1 baku (40 litrów) robię 600 km a nie jestem zawalidrogą. Uśredniając jest to ok. 7 litrów na 100 km. Ceny części są w normie, dużo części pasuje z wersji 1.3 więc nie jest to jakiś specjalny wydatek. Auto często lata "do odcięcia" i jeszcze nigdy nie "spuchło" :)
~panicz
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
Poza wymianami części eksploatacyjnych i płynów jedynym wydatkiem jest koszt paliwa i OC Auto jest absolutnie bezawaryjne nawet żarówki mam te same z którymi go kupiłem 2 lata temu! Ale Made in Japan mówi samo za siebie. Kolejna generacja Yarisa TS była produkowana już we Francji.
~fan japonskiej motoryzacji
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
bardzo niskie - spalanie w ruchu miejskim ok 7 litrow pb - trasa ok 6 litrow pb -jazda przepisowa . mechanicznie nie wiem bo nie jezdze po mechanikach - przeglady przechodzi bez zastrzezen
~WROBEL
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
ZUŻYCIE PALIWA OK ALE NAPRAWY MASAKRA ZA KORBKĄ DO SZYBERDACHY CZEKAŁEM DWA TYGODNIE CENA 295 ZA KAWAŁEK PLASTIKU DOLNE REFLEKTORY DO YARISA DOSTANIESZ ZA 175 A DO TS ZA 900 BEZ ŻARÓWEK I MONTAŻU
~sokala@prv.subaru.pl
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
Ceny napraw póki co mnie nie dotyczą, pali w mieście (zima, krótkie przebiegi, jazda dość ostra) 9-10 litrów. Nie jest to rewelacja, ale jak za tę frajdę z jazdy, akceptowalne.
~Andrzej J, ajking@o2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
Zalezy od jazdy ogolnie bardzo ekonomiczny silnik mimo 106KM, jezeli jezdzi sie w granicach rozsadku pali malo srednio 7-misato 5,6 trasa pzry 100km/h szybciej wzrasta do 6,4l
~pszyrek
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
Koszty rekordowo niskie, mimo sportowej wersji, pasują czesci jak nie do sportowej i wszystko jest łatwo dostępne, za niską kwote, dla studenta idealne autko.
~michał
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
spalanie przy emeryckiej jeżdzie do 90 km/h rekord 4.8 . w mieście ekonomicznie jeżdżąć 5,5 l. maksymalmnie miasto 7,6 l przy butowaniu do spodu non stop
~syzmon
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
Strasznie trudno utrzymać samochód na niskim spalaniu. Czułość pedału gazu jest niesamowita. Wóz sam chce jechać do przodu. Trudno nie jechać nim żwawo.
~mlm
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
Pali niewiele, w trasie przy jeździe ok. 110 na godzinę, mieszczę się w 6 litrach, w mieście weźmie mi ok. 7. Jak na benzynę, przy takim silniku - jest OK