Lista ocen Toyota Yaris I 1.5 i 16V 106KM 78kW 2001-2005 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pszyrek
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
Jak na takie małe autko to naprawdę świetną robotę robi przesuwana kanapa z tyłu, jak potrzebujesz zmiescic 5 osób to zmiescisz, ale zapomnij o bagażach, jak potrzebujesz zmiescic bagaże to zmiescisz ale zapomnij o 3 osobach z tyłu, ja nie mam dzieci, mam psa, więc dla mnie to jest idealne rozwiązanie, no ale wiadomo, co człowiek to inna sytuacja, dlatego trzeba to przemyśleć, jak dla mnie bajka. Akurat trafiła mi się 5 drzwiówka, więc jezeli...
~michał
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
kierowca i pasażer miejsca jak w aucie klasy wyższej, jeśli z tyłu przesuniemy kanapę do tyłu jest miejsca bardzo dużo ale bagażnik robi się miniaturowy. w drugim kierunku bagażnik jest tak dużo że spokojnie wkładam torbę do tenisa na 10 rakiet i koszyk z piłkami na szerokość obok siebie
~Yaris ts - miejski gokart
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
Jeśli masz więcej niż 180cm wzrostu, to bedzie ci raczej niewygodnie. Kanapa z tylu ma regulację i mozna ją odsunąć zwiększając miejsce na nogi dla pasażerów kosztem miejsca w bagażniku. 4 dorosłe osoby pojadą, ale raczej bez komfortu.
~panicz
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
Z przodu całkiem nieźle, auto jest dość szerokie i wysokie więc nad głową też miejsca sporo. Co innego z tyłu tutaj wystarczająco miejsca jest tylko dla dwójki dzieci. Z tyłu to bardziej ławeczka niż kanapa.
~mikson
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
troszke za wysoko sie siedzi , z przodu miejsca jest sporo z tylu nieco mniej ale to wiadomo autko dla dwojga + male dziecko :) wozek sie miesci do bagaznika bez przesuwania kanapy to jest plus
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
W tej klasie auta wszystko jest w normie, przy maksymalnie odsuniętej tylnej kanapie bagażnik jest symboliczny ale jak często jeździ się takim autem w 4 osoby z bagażem?
~syzmon
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
\"Wisząca konsola\", przestrzeń między fotelami - wszystko to daje na prawdę dużo miejsca w środku. Jestem wysokim i ekhem... obszernym gościem a wygodnie pokonuję setki kilometrów.
~mlm
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
Dwóch dobrze zbudowanych mężczyzn z przodu i łokciami się szturchamy :) Jednak jak na swoje gabaryty, uważam, że jest dobrze!
~Andrzej J, ajking@o2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
Z przodu calkowicie wystarzcajaco to nie auto rodzinne wiec wybacze skromne miejsce dla EWENTUALNYCH pasazerow z tylu
~sokala@prv.subaru.pl
Hatchback 1.5 i 16V 106KM 78kW
Przód - bez uwag. Tył - nie wiem, ale jeszcze nikt nie narzekał... Bagażnik mieści aktówkę ;-)