Lista ocen Toyota Yaris III Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2011-2014 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kota
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Cóż,trudno było wyłożyć ponad 50 tys. za powiedzmy, małe autko. Ale małe, to ono nie jest. Była to przemyślana decyzja, konkurencja odpadła, biorąc pod uwagę całokształt. Samochód kupiłam na kilka lat i jak na razie nie żałuję. Fajne rzeczy kosztują. Rekompensatą były dodatkowe gratisy otrzymane w salonie Toyoty i to nie małe."Klient wyszedł z salonu bardzo zadowolony".
~miazek
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Ciężko w Polsce kupić dobrze wyposażone (czyt. bezpieczne) auto za rozsądną cenę. Większość aut ma dobrą cenę zakupu na starcie, ale po przeanalizowaniu okazuje się że posiada w komplecie tylko blachy i kierownicę. Gdyby 100-konny Sol kosztował max. 45 tys. byłby hitem. Niestety, kosztuje 10tys więcej.
~faziasty
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Jak wyżej. Autko nie jest złe, kupić do firmy najbiedniejszą wersję z silnikiem 1.0 za 40.000 można, nawet bym brał pod uwagę. Ale dla siebie, dobierając parę zabawek żeby z przyjemnością używać firmowe auto również jako prywatne - ja czuje się zrobiony w trąbę.
~Milosz
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Nie ulega wątpliwości że za auto z silnikiem 1.33 wersja sol, pakietem autmoatyczna klimatyzacja i nawigacja fabryczna, metalik prawie 60 tys. zł to spora cena, jednak wyspożenie jest większe niż w nie jednym \"kompakcie\"
~maztoyoty
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Auto w zakupie absurdalnie drogie (60 tys. zł), ale biorąc koszty utrzymania oraz wysoką cenę sprzedaży to trochę się skompensuje. Auto nie miało w standardzie świateł dziennych, trzeba było dopłacić 1000zł
~Robert
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Wybrałem go spośród wielu, wcale już nie takich małych samochodów. Zwracałem uwagę na wszystko. Wygrał... - mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie, dlatego daję mu ocenę ogólną 5.
~jamax
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Mam wersję sol i jak dla mnie jest to wyposażenie kompletne. Wszystko powyżej to w tej klasie niepotrzebny gadżet i więcej szans na usterki. Ale samochód tani nie jest.
~Bartek
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
W moim odczuciu, w swoim segmencie najlepszy wybór. Warto dołożyć trochę więcej niż za auto konkurencji i dostać produkt na lata.
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Samochód drogi w zakupie ale odwdzięcza się bezawaryjnością. Myślę, że mało która marka zniesie tak dobrze jak Toyota kursantów.
~komor28
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Nie rozumiem czemu tyle to kosztuje - zdecydowanie za drogi na to co sobą reprezentuje i wyposażenie.
Toyota Yaris III Hatchback 5d