Lista ocen Toyota Yaris III Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2011-2014 (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~faziasty
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Nie jest dobrze. Z przodu wręcz niebezpieczne bywają słupki. Kilka razy nadziałem się, że zasłoniły mi auto czy pieszego. Z tyłu to już w ogóle jest dramat. Być może taka jest specyfika ze względu na design samochodu - mała wysoko umieszczona szyba z tyłu. Tak czy inaczej w porównaniu do Micry jest źle. Z pomocą przychodzi kamerka cofania (opcja). Świetna zabawka, która jednak też ma niedociągnięcia - w zimę non stop usyfiona, jak nie...
~kota
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
I tu jestem rozczarowana. Słaba widoczność z tyłu. Tylna szyba często zachlapana, wycieraczka o zbyt małym promieniu, co sprawia, że widać tylko niewielką czystą przestrzeń. Ale od czego lusterka boczne? da się przeżyć. Jednak dla mnie, to słaby punkt Yaris III. Z pewnością latem ten problem zniknie. Za to niebywałym plusem są przednie światła. Droga i pobocza oświetlone fantastycznie, nawet wieczorem jadąc lasem, rzadko włączam długie...
~miazek
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Widoczność we wszystkich kierunkach jest bardzo dobra, pomocna jest również standardowa od wersji Sol kamera cofania. Co prawda kilka razy miałem niemiłą sytuację przez zasłaniające widoczność słupki przednie, ale przecież każdy samochód musi je mieć. Wg mnie stanowczo za mała wycieraczka szyby tylnej. Reasumując - widoczność przy dobrych warunkach pogodowych bez zarzutu.
~Bartek
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Posiadam Yarisa bez kamerki cofania. Uznałem, że jest zbędna. Widoczność do tyłu bardzo dobra. Szyba tylna jest duża. Nie ma problemów z parkowaniem. Widoczność z przodu czasem w niektórych sytuacjach ograniczona przez słupek nr 1.
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Widoczność dobra jednak jest małe "ale". Słupek A za gruby - niejednokrotnie przeszkadza i zasłania drogę. Może dochodzić do niebezpiecznych sytuacji. Tylna wycieraczka za krótka - przeciera zbyt małą powierzchnię szyby
~Andrzej z Dursztyna
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Lusterka nie odzwierciedlają faktycznej odległości, a wysoko ustawiona tylna szyba nie daje możliwości ocenienia dystansu z tyłu pojazdu.
~komor28
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Samochód raczej prostacki w środku, bez fajerwerków, ale środek trwały, nie zużywa się pomimo dużego przebiegu.
~M. GW.
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Kamera cofania to taki bajer. W sumie pomyłka.Przy cofaniu ze skrętem nie oddaje rzeczywistości. Lepszy jest czujnik cofania.
~maztoyoty
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Widoczność jest bardzo dobra, słupki nie zasłaniają. Auto ma kamerę, która także pomaga w manewrowaniu do tyłu.
~jonny
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Moim zdaniem widoczność jest atutem wszystkich Yarisów w tym także się nie zawiodłem- Samochody stworzone do miejskiej dżungli.
Toyota Yaris III Hatchback 5d