Lista ocen Toyota Yaris III (38)

~Krzysiek
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Bardzo fajne autko do miasta, ekonomiczność bije inne auta na głowę, nie licząc diesli.
~macbaton
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
samochód bardzo popularny, ale ja w środku czuję się wyjątkowo, denerwuje mnie to, że w samochodzie za lekko ponad 50 tys, nie ma podgrzewanych lusterek??? Przełącznik kierunkowskazów przy lekkim trąceniu tylko 1 mignie??? (a ja myślałem, że 3x to standard?). Konsola środkowa przy lewarku jest ruchoma na spasowaniach z kokpitem, choć nie przeszkadza. Do plusów muszę przyznać to bardzo dobre zachowanie na drodze, łagodnie wybiera dziury, ma...
~Sebastian z ZG
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Jest to auto służbowe żony. W wakacje, auto rodzinne spłatało nam figla i na wakacje do Chorwacji, zdecydowaliśmy się wyjechać Yarisem. Z założenia karkołomne zadanie, ponieważ autem miały jechać dwie dorosłe osoby i 3 dzieci. Toyota totalnie mnie zaskoczyła, zarówno spalaniem jak i radzeniem sobie na górach i podjazdach. Wyjeżdżaliśmy w nocy i spalanie do granicy komputer wskazał na 4.8L/100km - prędkość, gdzie się dało, w miarę możliwości... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~swen
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Trochę przechwalone auto. Główna zaleta to wygląd i łatwość odsprzedania. W tym segmencie i przedziale cenowym można znaleźć coś wygodniejszego i lepiej wyposażonego. Bardzo ostro działające hamulce. Może to kwestia regulacji a jeżeli nie to trzeba mieć "bardzo lekką nogę". Brak osłony pod silnikiem - nie przewidziano w tym modelu. Za to dużo miejsca koło silnika dającego łatwy dostęp przy naprawie. To samo z plastikowymi nadkolami tylnych kół...
~Andrzej Sz
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Auto zaskakuje przestronnością , dobrze spasowane elementy wyposażenia, modny design, świetne do miasta jako drugie auto w rodzinie,
4,1
~yaris2012
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Na wolnych obrotach nieprzyjemne drgania, powyżej 3000 obrotów nieprzyjemnie głośny. (Silnik)
3,1
~grejanko
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Marka przereklamowana. Zaufałem. Żałuję. Zużycia paliwa jeszcze nie sprawdzałem. Rocznik auta 2015.
2,7
~Andreas )
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
silnik 1,0 - porażka moja kosiarka pracuje lepiej. wszystko pod maską drży brak mocy i ta kontrolna która sugeruje zmieniać biegi przy 2000 obrotów. Mam wrażenie że ten silnik płacze. Ekologia tak daleko posunięta że co 100 tys będziemy wymieniali silniki na nowe - ale jesteśmy EKO (Silnik)
3,5
~Piter
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Dopiero początek jazdy ale co można się spodziewać po takim małym samochodzie. Silnik na postoju troszkę się trzęsie ale podczas jazdy już praca silnika jest normalna. Spalanie 5.6 do 7.0 kupiłem z myślą że malo bedzie spalac paliwa i zero usterek oczywiście tylko na krótkie trasy.
2,2
~Leszek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Fatalny serwis, który sprzedał samochód. Toyota Motor Poland totalnie lekceważy poważne usterki nie chcąc naprawić bubla na gwarancji.