Lista ocen Toyota Yaris III (38)

~Tomi
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Auto stworzone do miasta. Niskie spalanie, duża zwrotność, łatwość parkowania, eleganckie wnętrze z naprawdę dobrymi materiałami. Siedzenia wyprofilowane i wygodne. Mimo kilku mankamentów Polecam do spokojnej jazdy. Auto bezawaryjne.
~LStela
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
O ile jakość jak zwykle bez zarzutu, to auto zdecydowanie gorsze od Yaris I jeśli chodzi o projekt. Wkurza mnie wiele dodanych nowych elementów. Np. nie można mieć otwartych drzwi i włożonego kluczyka do stacyjki, bo piszczy. Niezapięte pasy - piszczy. Standardowo pojazd jest sprzedawany bez koła zapasowego (jest wyposażeniem dodatkowym. W porządku, ale bez koła zapasowego, po włożeniu ciężkiego bagażu do bagażnika cienka mata zapada się do...
~Kierowca
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Kupiony nowy. Na razie przebieg ponad 30 tys to nie dużo. Zobaczymy później. Do tej pory po prostu wsiadam i odjeżdżam. Wszystko oceniam na dobrze, bo nie wiem jak może być doskonale, albo przeciętnie. Samochód po prostu jeździ.
~olsen egon
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
świadomie kupiłem auto z tym silnikiem. więc dałem doskonale
3,6
~Luki
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Pojazd z tym silnikiem polecany wyłącznie na miasto dla maniaków oszczędzania paliwa i fanatyków marki Toyota (też pod względem niezawodności o której trudno mówić z powodu krótkiej bytności na rynku). Patrząc chłodnym okiem samochód niczym się nie wyróżnia od konkurencji, nie zaskakuje, Ma przeciętne parametry, warkotliwy i za słaby silnik i zdecydowanie za bardzo przepłacony.
4,1
~Dracco
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Jak na ten segment to Yaris jest dosyć uniwersalnym autem , choć niepozbawiony drobnych mankamentów. Ogólnie:samochód z silnikiem 3cyl. o poj. 1.0 l., nie może być zachwycający, co tyczy się kultury pracy , osiągów etc.
2,7
~max81
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Auto wykonane tandetnie, w serwisie poza przeglądami byłem dwa razy i usłyszałem ten typ tak ma. Plastiki źle spasowane, przy wzroście 185 ciężko dobrze ustawić fotel. W dłuższej trasie lepiej ustawić fotel bardziej pionowo. Światła kiepskie.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Potrzebowałem niedrogiego w utrzymaniu auta dla rodziny 2+1 (+1 w chwili zakupu 1,5 roku) w większości do jazdy po mieście (Warszawa). Wybór padł na Yarisa 1.0 trochę przypadkiem gdy zobaczyłem to auto w komisie przy salonie Toyoty i do niego wsiadłem. Urzekł mnie przestronnością, a następnie prowadzeniem i zawieszeniem (wszystko oczywiście w odniesieniu do klasy auta, nie jest to przestronność Scenica czy prowadzenie BMW). Po dodaniu małego...
~K.K
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Żwawy i rewelacyjnie elastyczny , drgania na biegu jałowym są ledwo wyczuwalne i generalnie wcale nie przeszkadzają! Podczas normalnej jazdy pracuje spokojnie. Przy pełnym obciążeniu ma co ciągnąć ale nadrabia elastycznością. Dla 1 - 2 osób + dziecko bez kompleksów daje sobie radę i "bierze" mocniejszych na światłach. (Silnik)
3,3
~Kierowca
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
To pierwsza toyota z jaka mam kontakt i jest po prostu średnio. Auto strasznie słabe silnik trzeba mocno kręcić żeby jechało. 95% przebiegu jeżdżę sam zero bagażu, przy czterech osobach wyprzedzanie staje się bardzo trudne, wręcz niebezpieczne. Auto używam od nowości przy przebiegu 68 tys w desce koło licznika coś puka, plastiki trzeszczą, z podwozia dobiegają dziwne stuki. Strach pomysleć co będzie po 100 tyś. Na szczęście to auto firmowe.