Lista ocen Trabant 601 (154)

3,7
~szary11@op.pl
Universal 0.6 26KM 19kW
Fajne autko do zabawy, pokręceniu śrubek i przejechaniu się w "niedzielkę". Na codzień mam czym jeździć, trabik ma ładnie wyglądać i dawać radość :)
~GRZYWKA1871@inte.............
N 0.6 26KM 19kW
Trabi pod wieloma wzgledami odbiega od wspolczesnych aut ale ma on w sobie to COS .Mieszkam na morzem gdzie przyjezdza duzo niemcow z dawnejDDR I widok 601 w ich oczach wzbudza duzy sentyment to widac .Dzis mam inne auto ale ciagle jezdze TRABIM .Jest on w super stanie>To auto polecam kazdemu kto lubi majstrowac a nie ma hobby a chce miec cos innego niz reszta
~szympus
Universal 0.6 26KM 19kW
kupiłem go 3 lata temu za 250 zł i przejechałem nim 20 tyś km tylko raz wydmuchało mi uszczelkę spod głowicy, zrobiłem remont generalny i jeżdzę nadal
4,1
~Jakubek
N 0.6 26KM 19kW
Trabi jest rewelacyjny! Na pewno nie jest tańszy w utrzymaniu od aut z większymi silnikami, ale jazda nim to przyjemność! Niepowtarzalny klimat lat 70 zarówno w wewnatrz auta jak i z zewnątrz. Te krągłości to miód dla oka.
~Michał zakopane
N 0.6 26KM 19kW
Bardzo dobre auto. które za dbałość odpłaca się niezawodnością..
~Mike
N 0.6 26KM 19kW
Szybki, zwrotny, niezawodny! :) - to tekst z reklamy trabanta z lat 70-tych. Powoli robi sie kultowa marka dla młodych ludzi. Ma swoje mankamenty, ale pyrkajac turla sie do przodu, no i nie pada na głowe podczas deszczu.:) Dobry do jazdy po miescie, jak równiez na niewielkie wypady, chociaż kiedys zrobiłem nim prawie 300km w ciągu jednego dnia bez zadnych problemów.
1,9
~Eminem
N 0.6 26KM 19kW
Kolor ciemno-kremowy.Jest pare dziur.Bez rdzy. Model De Luxe :) niby ma ogrzewana tylna szybe ale w ziemie i tak nic przez nią nie widać
~maxxc@poczta.onet.pl
Universal 0.6 26KM 19kW
Nie jest źle - tani, prosty jak świński ogon na początku, później jak 2 metry sznurka w kieszeni, aż wszystko staje się jasne. Wdzięczny, bez problemu po wypadkach (żywica i silikon). Sympatyczny wózek, tylko parę razy gubiłem tylne koła razem z bębnami i od razu po pierwszej kapitalce silnika robiłem następną (pierwszą skopałem ;( ). Dobry na początek - wszystko sie naprawi młotkiem i kombinerkami, zwłaszcza, że najbardziej skomplikowanym...
~trabifan@poczta.onet.pl
N 0.6 26KM 19kW
Zakochałem się w tym sprzęcie od pierwszego pchania... :) GORĄCO POLECAM !!!
~robcio13 "MÓJ TRABANCIK" NIE ZWRACAJCIE UWAGI NA BŁĘDY ORTOGRAFICZNE
N 0.6 26KM 19kW
SILNIK JEST ZRYWNY DOBRZE PRACUJE A JESZCZE LEPIEJ PO WYMIANIE TŁOKÓW I PIERŚCIENI JESTEM ZADOWOLONY (Silnik)