Lista ocen Volkswagen Arteon (38) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek500
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Do 120 auto stabilne powyżej no trzeba liczyć się z dziwnym zachowaniem się auta , lepiej kotka nie omijać bo auta zaczyna latać po drodze .
~Paweł
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Duże zaskoczenie w prowadzeniu. O wiele bardziej zwrotny od audi a5 i a7. Świetnie trzyma się drogi. Napęd 4x4 świetnie prowadzi auto w każdych warunkach.
~noetrA
Fastback 1.5 TSI 150KM 110kW
Nienaganne prowadzenie. Jedynie jak dla mnie jest minimalnie za twardy, ale to pewnie dlatego, że przesiadłem się z SUVa.
~lukkobe
Fastback 2.0 TDI 240KM 177kW
Auto prowadzi się doskonale w progresywnym układem kierowniczym. Świetnie trzyma się drogi. To świetne auto na dłuższe trasy.
~Marek A
Fastback Facelifting 2.0 TDI 200KM 147kW
Auto pewnie trzyma się drogi nawet przy wyższych prędkościach. Zawieszenie ładnie wybiera nierówności.
~Sebastian
Fastback 2.0 TDI 150KM 110kW
Jak w większości VW - samochód sztywny, twarde zawieszenie ale do jazdy w trasach odpowiednio zestrojony.
~Artur
Fastback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Auto fajnie zestrojone, mimo 19" jest w miarę komfortowo, dobrze prowadzi się przy wyższych prędkościach.
~Krzysiek
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Dobrze wybiera nierówności, stabilny, z dobrym sprzężeniem zwrotnym na koło kierownicy
~Łukasz
Fastback 1.5 TSI 150KM 110kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi ale mam wrażenie, że promień skrętu jest ciut mniejszy niż w innych autach!
~Igor
Fastback R 2.0 TSI 320KM 235kW
Na 19 trzęsie w mieście, koniecznie regulowane zawieszenie!!!!