Lista ocen Volkswagen Arteon (59)

~Bartmir
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Nowoczesna sylwetka, samochód obok którego nie można przejść obojętnie. Wreszcie coś nowego, interesującego ( na zewnątrz) z fabryki w Wolfsburgu. Nowoczesne rozwiązania wspomagające kierowce oraz bezpieczeństwo- przede wszystkim.
~Sebastian
Fastback 2.0 TDI 150KM 110kW
Samochód atrakcyjny wizualnie, duża ilość miejsca zarówno z przodu jak i z tylu, pojemny bagażnik, oszczędny diesel
~Marek
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Auto prezentuje się świetnie chociaż jest bez wersji r-line. Dobrze wykonane, miejscami gdy mocniej przyciśniemy palcem to słychać trzeszczenie plastików ale podczas jazdy nie ma z tym problemu. Skrzynia pracuje świetnie, na trybie normalnym ma faktycznie momentami LAGA zanim zmieni bieg - preferuje chwile pojeździć na trybie sport przy normalnej jeździe co nie wpłynie na zwiększenie spalania a na bardziej ergonomiczna jazdę.
~harufu
Fastback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Po przejechaniu prawie 3k kilometrów, na razie nie widzę większych wad samochodu. Jedynym mankamentem jest słabo wyciszony schowek na okulary który czasem rezonuje przy zestawie karman-hardon. Ogóle samoch świetny, bardzo dynamiczny, sczytywanie znaków oraz acc wspomagane nawigacja działa nadzwyczaj dobrze. Polecam to auto.
~Łukasz
Fastback 1.5 TSI 150KM 110kW
Auto mam ponad rok i przejechane 62.000 km. Piękna biała perła robi wrażenie w dzień jak i w nocy, do tego czarne felgi dodają mu uroku. Silnik 1.5 jak najbardziej wystarczający, dynamiczny, cichy, fajnie mruczy. Wygląd auta odbiega od topornych VW. Bardzo pojemna limuzyna, wygodne, dobrze wyprofilowane fotele, dużo miejsca i ogromny bagażnik.
3,8
~Adam
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Naprawdę mam mieszane uczucia co do tego samochodu. Gdyby nie szpanerski wygląd (dużo robią dodatki wersji Elegance) to bym żałował.
3,4
~Piotr
Fastback 2.0 TDI 240KM 177kW
Po ponad roku czasu jazdy mogę powiedzieć , że :auto drogie w utrzymaniu auto pali 10-12 l/100km w trybie mieszanym, w komplecie z 20 " felgami nieporozumienie na polskich drogach (3x uszkodzona opona każda warta 1400 PLN ) Po 10000.km ubytek płynu chłodzącego 250 ml ( serwis mówi że to norma!!!) przy 30000 wymiana kompletów klocków hamulcowych przód i tył !!!. (kosz 2700pln w serwisie VW) aż boję się wymiany tarcz hamulcowych. po którejś z...
~Leon17
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Generalnie mega samochód. Wielki, szybki, znośne spalanie. Kompletnie bezawaryjny.
2,9
~Tomek500
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Auto wydawało się świetnym wyborem , czas pokazał że jednak nie. Zacznę od kłopotów z hamulcami bo ten model ma wadę i VW ignoruje to a dokładnie ma to w ..... Kolejna wada to cudowne DSG ma niby kilka trybów jazdy realnie do jazdy nadaje się tylko sport pozostałe maja przypadłość o nazwie LAG tak kłopotliwy że jazda w mieście to koszmar ( poza sport ) po 12 tyś skrzynia szarpie i od czasu do czasu wydaje dziwny dźwięk ASO twierdzi że to...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Arteon
6,9
9,3
~Grzegorz
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Samochód użytkuję po Audi A4 Avant 1,8 TSI zakupionym w salonie. Zastanawiałem się nad kolejnym Audi, Oplem Insignią, Fordem Mondeo i Skodą Superb L&K. Jednak Arteon wydał mi się najlepszą opcją, szczególnie ze względu na idealny kompromis między jakością, ceną i komfortem. Z zewnątrz jest atrakcyjny, w środku bardzo praktyczny. Miejsca z tyłu tyle co w Superbie, ale prowadzenia to inna bajka niż kanapowa Skoda. Póki co jestem bardzo...