Lista ocen Volkswagen Arteon (59)

~Alto
Shooting Brake 2.0 TDI 200KM 147kW
2.0 TDI, ładnie się odpycha, żadnych problemów przy wyprzedzaniu, bardzo wysoka kultura pracy. Słabo słyszalny w kabinie. (Silnik)
~Paweł
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Bardzo dobre auto. Wygodne, atrakcyjne i zapewniajace przyzwoite osiagi w cenie tylko trochę wyższej od Passata którego bije na głowę.
~Marek
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Bardzo dobrze wyglądający model na zewnątrz, niestety w środku ty tylko kopia VW Passata.
3,8
~Tomek
Fastback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Zdecydowanie nie polecam tego samochodu. Jest ładny i przestronny ale jakość wykonania drobnych elementów jest dramatyczna. Teraz trafiła mi się usterka, której serwis nie jest w stanie zdiagnozować - obudowa zegarów zaczyna trzeszczeć przy dłuższej jeździe. Będę się teraz woził skrzypiącą górą plastiku za ponad 200k.
~Marcin
Fastback Facelifting 2.0 TDI 200KM 147kW
Wszystko odchudzona w porównaniu do poprzedniej wersji sprzed FL. Nie ma silnika 240 KM TDI. Więcej plastiku, słabsze audio HK zamiast Dynaudio. Brak dysku twardego, brak wejść na karty SD. Na pierwszy rzut oka jest ładniej, gorzej jak dotknięty: klamki z metalowych zmienione na plastik. Dekoracji aluminium teraz to lakierowane plastik. Brak dekoru w tylnych drzwiach. Mniej wyciszenia (mimo dopłaty do max wyciszenia). Jedynie lepsze ambilight.
~Ukaż
Fastback 2.0 TDI 240KM 177kW
Mega wygodne aut. Ktoś poruwnuje do Audi A6 3.0tdi-duzo droższy a osiągi podobne, do A6 2.0 - muł na kołach. To jest taki złoty środek cena rozsądną, serwisy stosunkowo tanie a wyposażeniem bije na głowę Audi, bmw, merca. Jak komuś nie zależy na logo na masce to będzie mega zadowolony. Ja robię długie trasy i auto jest super wygodne i komfortowe. Szukałem auta z mocą wiekasza jak 200KM i takim wyposażeniem i ceny zwalają z nóg. Tutaj masz...
~Maciek
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Jestem bardzo zadowolony. Samochód wyróżnia się pozytywnie wyglądem zewnętrznym a do tego jest bardzo praktyczny. Ogrom miejsca w środku. Dzięki systemom dalekie trasy to łatwizna. Auto prowadzi samo przez 80% czasu pod nadzorem kierowcy - poziom zmęczenia po dalekiej trasie odczuwalne niższy. Na weekend bez trudu mozna upchnąć z tyłu rower bez odkrecania kola. Silnik dynamiczny, przyjemnie warczy. Zawieszenie DCC nie radzi sobie z gęstymi...
2,9
~Robert
Fastback 1.5 TSI 150KM 110kW
Auto otrzymałem jako słuzbowe, osobiście nie kupiłbym tego auta,jak wspomniała jedna z osób oceniających auto zbyt drogie w stosunku do jakości, co do wyglądu kwestia gustu, mi sie średnio podoba.
2,9
~V
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Auto wygląda super ale to jedyna zaleta po przejechaniu 78tyś km mnóstwo usterek kiepskie materiały konkluzja na koniec jedna ładne opakowanie kiepskie wykonanie .
~Michał
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Jak na moje potrzeby wystarczająco. Jak trzeba bardzo przyjemnie się zbiera. (Silnik)