Lista ocen Volkswagen Arteon (59)

~Alan
Fastback 2.0 TSI 272KM 200kW
Auto to idealny kompromis pomiędzy sportowym samochodem dla dużych chłopców, a rodzinnym samochodem na wakacje
~Igor
Fastback Facelifting 2.0 TDI 200KM 147kW
Stosunek komfortu, przestronności, praktyczności w stosunku do ceny jest znakomity!
~Marek A
Fastback Facelifting 2.0 TDI 200KM 147kW
Poprzedni mój VW to był Passat b8. Z auta byłem zadowolony dlatego kupiłem kolejnego VW. Auto jest duże, wygodne a przy tym nie traci na prowadzeniu. W porównaniu z Passatem zawieszenie jest sztywniej zestrojone. Wygodne fotele ( wersja R line). Bagażnik mega pojemny. Mam 4 - os. rodzinę bez problemu pakujemy się w bagażnik czy to lato czy zima. Auto prowadzi się pewnie bez żadnych niespodzianek. Wyciszenie auta jest super. Po autostradach...
~lacheta07
Fastback 2.0 TDI 150KM 110kW
Wcześniej jeździłem Passatem B8 i trochę się obawiałem, że nie będę czuł różnicy. No nie, jest różnica, odczuwalna na plus. Niby to samo auto, ale nic nie trzeszczy, nic nine świszczy. Auto większe - z tyłu przepaść. Jedynie tyle, że pasek był lżejszy więc z tym samym motorem jakby lepiej się zbierał....
~Krzysiek
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Całościowo samochód oceniam na 4 ze względu na zbyt mało miejsca nad głową wysokich użytkowników.
~Marcin T
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
190 TSI - dynamiczny jak na wagę auta, najszybciej udało mi się jechać w okolicy 265km/h mimo, że producent deklaruję max. 230km/h (Silnik)
~Marian G
Fastback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Silnik sprawuje się świetnie. Cichy, zrywny, jak na tak duże auto nie pali za duzo. (Silnik)
~tx
Fastback 2.0 TSI 272KM 200kW
Cicho, dobrze trzyma się drogi, automat czasem ospale reaguje, ale kopa ma. Do dziś nie wiem jak wyświetlić google mapa na ekranie samochodu. Head up bardzo przydatny, mimo że nie na szybie.
~jacek
Fastback 2.0 TDI 240KM 177kW
Samochód klasy średniej, wysoka cena zakupu nie adekwatna do jakości. Za 30tyś więcej dostpene smaochody klasy premium.
~Tito
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Auto nie przeszło próby czasu tapicerka skurzana ( R ) porozciągana , powycierana i miejscami przetarta jest to typowe dla tego modelu . Auto skrzypi , skrzypi zawieszenie środek kabiny . Układ hamulcowy to jakiś żart niewydolny podatny na przegrzanie i na dodatek gnije koroduje . Mnóstwo kłopotów z elektroniką mniejszych i większy widać niedbalstwo i taniość podzespołów . Ponownie bym nie wybrał tego auta .