Lista ocen Volkswagen Arteon (59)

2,6
~88Mateusz88
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Auto słabo wyciszone , układ hamulcowy niewydajny podatny na przegrzanie ( 3x wymieniane tarcze ) elektronika szaleje , fotele z tym przebiegiem wyglądają jak gdyby miały 600 tyś km Osiągi żenujące bo mamy 8,8 do setki dane katalogowe to bajka.
~Użytkowniczka
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Samochód przepiękny wyglądem wali na kolana , systemy wspomagania jazdy super kilka razy uchronił przed przyjaciel samochodu no i to tyle.....
~Andrzej
Fastback 2.0 TDI 190KM 140kW
Irytujący Bluetooth ,działa dziwnie ,jak jest włączona nawigacja to rozłącza telefon ,android auto to jeszcze większy knot ,każda aktualizacja systemu Android wysypuje konfigurację ,najlepiej przywrócić ustawienia fabryczne i konfigurować od początku Serwis poleca zakup IOS podobno działa .Od wielu lat kupuje VW nowe z salonu i nigdy nie miałem problemu z podłączeniem telefonu , szok. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Igor
Fastback R 2.0 TSI 320KM 235kW
Na 19 trzęsie w mieście, koniecznie regulowane zawieszenie!!!! (Układ jezdny)
3,3
~Slawek
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Zewnątrz piękny , wnętrze: passat plus . Niestety auto odebrane od dealera wróciło na serwis z usterka po uwaga 1,5h użytkowania . Przejechałem nim 20km i aktualnie mam zastępcze kombi . Masakra
~Marcin
Fastback 2.0 TDI 150KM 110kW
Klima super Dodatkowe elektryczne ogrzewanie zima super sprawa (Wentylacja i ogrzewanie)
2,8
~Spi
Fastback 2.0 TDI 150KM 110kW
Płynnie zmienia biegi tylko 3 ma problem i serwis twierdzący że wszystko jest ok (Skrzynia biegów)
~I
Fastback 2.0 TDI 190KM 140kW
Mega polecam ten samochód, robi wrażenie jadąc na ulicy swoją linia nadwozia. Dając gazu zrywa bardzo przyjemnie trakcje i wciska w fotel.
~margo01OsKa
Fastback 2.0 TDI 190KM 140kW
Stał na placu 8 mc i z tego powodu skrystalizował sie AT blu.Wylądowałem na serwisie.Teraz jest OK samochód jeżdzi a nie stoi na placu. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Bart
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Zrobiłem Arteonem dzisiaj 410 km ,80 km na trasie do 90 km/h, 20 km przez Warszawę i Ok 300 autostradą . Średnie spalanie 10l na 100 km. Uważam że wynik jest super . Tym bardziej ze to 280 koni. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )