Lista ocen Volkswagen Bora Sedan (177) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 256 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Samochód w swojej klasie nie jest gigantem, ale nic mu nie brakuje mam 183 cm, a na tylnym siedzeniu za kierowcą też wygodnię się siedzi. Uwaga tylko do kąta położenia przedniego dziedziska kierowcy tzw. próg uciskający uda.
~s.wysokinski@wp.pl
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
z przdu doskonale, z tyłu nieco gorzej. auto raczej dla dwójki dorosłych i dwójki dzieci w wieku szkolnym. ogromny bagażnik (mieści się tam wózek dzięcięcy z gondolką i i zostaje sporo miejsca na walizki)
~Also
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Z przodu bardzo wygodnie, z tyłu osoba dorosła 180cm będzie cierpiała katusze podczas dłuższej jazdy - kanapa koszmarnie niewygodna. Choć miejsca na nogi starczy.
~ADAM 77
Sedan 1.6 100KM 74kW
jako kierowca jestem zadowolony, braku miejsca na nogi ,maja jedynie pasazerowie tylnych siedzen i to oni maja prawo marudzic.szczesliwie sie sklada,ze prowadze pojazd w samotnosci.
~Andrzej -Wałcz
Sedan 1.6 100KM 74kW
Jest wygodnie dla kierowcy jak i pasarzera z przodu auta,gorzej styłu ale nie mozna narzekać -dzieci maja super wygode dorosli jada w dobrych warunkach-nie ma co narzekać
~Misiek
Sedan 2.3 VR5 4motion 150KM 110kW
jak na dwie osoby auto jest znakomite, sprawdzałem też wózek dla dziecka - miesci sie w bagazniku bez problemu. Uklad 4motion powoduje ze bagaznik jest troche bardziej plytki.
~Igor
Sedan 1.6 100KM 74kW
Z tyło trochę za mało miejsca na nogi ale to auto ma tylko 4,35m, więc to robi swoje. Dla osób do 170cm wystarcza w zupełności. Poza tym wszystko na 5, bagażnik również (445l)
~miki2000@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
jak dla mnie super a z tyłu nie siedze wiec nie wiem :) podobno mało miejsca z tyłu ale juz testowałem z 6 osobami na pokładzie i dało rade :) wiec jestem zadowolony hihi
~topbeauty
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeżeli chodzi o przestrzeń z przodu pojazdu, to regulacja jest bardzo duża. Z tyłu jest mniej miejsca, ale podróż w 5 osób nie stanowi problemu.
~Paweł
Sedan 1.6 100KM 74kW
Z przodu wygodnie z podłokietnikiem klasa. Natomiast z tyłu dla 2 osób, nie mam mowy o jeździe w 5 osób. Zbyt mało miejsca, ale w 4 osoby bardzo komfortowo.
Volkswagen Bora Sedan