Lista ocen Volkswagen Bora Sedan (177) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 256 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel biczes@london.com
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
troche za ciasny w srodku z 5 pasażerami. Podróż we 2 osoby(spaliśmy kilka razy w aucie po rozłożeniu siedzeń)
~jarhar
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Z przodu mam dość przestrzeniu - choć mam 185 cm i jestem osobą "puszystą". Z tyłu nie jechałem i nie wiem jak jest tam z miejscem.
~Marcin lat 24
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Gigantyczna deka rozdzielcza i zabudowane wnętrze wyglądają świetnie, ale i ograniczają przestrzeń. Dla mnie jednak to nie wada
~lord
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
z przodu ok mam 194 cmm i jest na prawde duzo miejsca natomiast z tylu za malo na nogi i na glowe ale z tylu nie jezdze :)
~crushman@op.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Z przodu wystarczająco dużo miejsca, jednak cieszę się, że nie muszę jezdzić z tyłu - wysokim osobom jest raczej niewygodnie
~Janek C.
Sedan 1.6 100KM 74kW
z przodu bez uwag. pasażerowie na tylnym siedzeniu mogą odczuwać niedogodności szczególnie przy dłuższych trasach
~Fantomasek@aol.com
Sedan 2.8 V6 4motion 204KM 150kW
Na przednich fotelach jest wygodnie i jest duzo miejsca.Troche ciasno na tylnym siedzeniu.Najlepiej jak podrozuja tam tylko 2 osoby.
~kurek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
jest to srednie autko,troche malo miejsca z tylu na nogi ale mowie ze jest to auto srednie a nie limuzynka
~xxxx
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
albo kierowca ma wygodnie albo osoba siedząca za nim, jak na wizualnie duże auto miejsca w środku mało.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Bora Sedan
8,6
11,6
~kris045
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
jak na tą wielkość samochodu - nie za dużo miejsca w środku. ale za to bagażnik rewelacja
Volkswagen Bora Sedan