Lista ocen Volkswagen Bora Sedan (177) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 256 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek K.
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Osobiście dodał bym więcej miejsca dla pasażerów kosztem bagażnika. Nie można jednak narzekać, że to jakieś ciasne auto.
~artus27
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
z przodu dla kierowcy i pasażera jest w normie ale z tyłu mogło by być więcej miejsca na nogi (szczególnie dla osób wysokich )
~MaRo
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
z przodu świetnie, dobra regulacja pozycji za kierownicą. Z tyłu...no cóż...to tylko golf z doklejonym tyłeczkiem.
~bora-bora
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
kierowca i pasażer oczywiście z przodu czysta przyjemność z siedziemia natomiast osoby z tyłu jak sardynki w puszce...
~Bartek
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
auto nie jest bardzo obszerne w srodku, ale na 4 osoby wystarcza. Bagaznik stosunkowo za duzy kosztem miejsc z tylu
~Czerek
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Noo jak jechałem na wakacje 4 osobową rodziną, to było troszkę ciasno, ale bagaż zmieścił się bez problemów w 500l bagażniku
~V5
Sedan 2.3 VR5 150KM 110kW
Jesli o przestrzeni to ma mały bak tylko 55L trzeba czesto tankowac pasazerowie z tylu maja gorzej ale wkoncu to jest nieduzy sedan
~paweł
Sedan 1.6 100KM 74kW
dla kierowcy i pasażera - wystarczająca, gorzej z tyłu, cos jak fabia, vectra była wygodniejsza. ale ja i tak z tyłu nie siedzę :)
~russky_carr
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu jak najbardziej ok. Tylna kanapa dla wyrośniętych osób może okazać się nieco niewygodna na dłuższej trasie
Dziennik kosztów dla Volkswagen Bora Sedan
8,6
11,6
~tomek-nowik@interia.pl
Sedan 1.6 100KM 74kW
Przestrzeń dla kierowcy bomba. Nie wiem jak z pasażerami bo to ja kieruję, ale nikt dotychczas sie nie skarżył.
Volkswagen Bora Sedan