Lista ocen Volkswagen Bora Sedan (165) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 268 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Mało traci na wartości. Nie ma problemów ze sprzedażą. Samochód nadal modny i ładnie się prezentuje. Nie odstaje wyglądem od obecnie produkowanych modeli VW.
~Misiek
Sedan 2.3 VR5 4motion 150KM 110kW
volkswagen nie traci duzo na wartosci, a czesci do auta sa naprawde dosc tanie, niestety ze wzgledu na to iz jest vw lepiej wykupic autocasco
~Martins999
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Wydaje mi sie że cenna jak i koszta utrzymania nie są wysokie przynajmnie w stosunku do jakości jaką oferuje Volkswagen, francuzi patrzą z zazdrością...
~deltanin delta-nine@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
ja kupowalem auto w angli i jest ono tutaj zdecydowanie tanisze niz w polsce ale biorac pod uwage ceny polskie to mysle ze cena jest bardzo przyzwoita.
~dymek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Miał być passat jest bora i chyba lepiej :) Warto dopłacić do bory bo uzyskuje się dzięki temu dużo wyższą jakość i niezawodność. Bardzo dobre auto.
~Igor
Sedan 1.6 100KM 74kW
Wspaniale wykończone, materiały się nie ścierają, plastiki miłe w dotyku, solidnie wykonana (ciężkie drzwi - dobrze ocynkowana). Nie umywa się np. do Opla.
~jarek
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Samochód zakupiłem w promocji za nieco mniej niż 55,000 zł i biorąc pod uwagę cenę i powyższe uwagi jest zadowolony z dokonanego zakupu.
~TheXArczi
Sedan 2.0 115KM 85kW
Samochód w cenie złomu (do 10 tysięcy) to też biorąc pod uwagę wszelkie za oraz przeciw, uważam że zasługuje na pełną notę.
~mazak
Sedan 1.9 SDI 68KM 50kW
drogi, niby taki bardziej luksusowy Golf, ale w wersji sdi ubogi; ale z drugiej strony łatwo zbyć po dobrej cenie
Dziennik kosztów dla Volkswagen Bora Sedan
8,6
11,6
~Verb
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Warto wydać więcej przy zakupie, wtedy cena = jakość. Kto utrze tyłek szkłem, będzie marudził że drogie a dziadowskie.
Volkswagen Bora Sedan