Lista ocen Volkswagen Bora Sedan (165) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 268 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~esti
Sedan 2.3 VR5 150KM 110kW
SILNIK ok, CZESCI PORAZKA, miska olejowa 1.9tdi - 120 zł NOWA , 2.3 v5 uzywana 600zł aso 1200 zł i 3 tyg trzebaczekac z hiszpani
~mar456
Sedan 1.6 100KM 74kW
Nie jest to już niestety stary - niezawodny VW jak np golf II. Moim zdaniem cena wygórowana w stosunku do podobnych aut.
~Paweł
Sedan 1.6 100KM 74kW
Zakupiłem auto za okazyjną cenę, ale myślę że tak to wszystko jest skonstruowane, że wysoka jakość = wysoka cena.
~jrk.sanok
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
bora jest stosunkowo droga;) w porównaniu do golfa4 czy passat b5, ale jeśli chodzi o wygląd to bije je na głowe
~etklimczak@op.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
vw są dość drogie w zakupie, nie wiem czym to jest podyktowane, chyba uwielbieniem rodaków do tej marki, legenda vw już przemineła....
~szczepano
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Ja jestem zadowolny z vw bory uwazam ze kazdy vw jest jedna z najlepszych marek samochodow produkujaca tak dobre maszyny.
~Piotr Kubiak Wałbrzych
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
VW Bora warta jest swojej ceny- poza zakupem, tankowaniem, wizytą w serwisie oponami i płynem do spryskiwaczy nic nie kosztuje
~MAJKEL
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Jako że kupiłem auto z wyprzedaży rocznika z 17tyś upustem daję tak wysoką notę, jednak cena bez upustu jest absurdalna za takie auto.
~Tomasz W.
Sedan 1.9 TDI 150KM 110kW
Na to co oferuje okazało się stanowczo za dużo nie opłaca siętyla wywalać kasy na znaczek, teraz kupię inny samochód ale nie VW
~Marcin lat 24
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Mało jest samochodów na rynku o takiej jakości za taką cenę. Może jeszcz Toyota Corolla, Seat Toledo, Skoda Octavia
Volkswagen Bora Sedan