Lista ocen Volkswagen Bora Sedan (165) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 268 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ovidius
Sedan 2.0 115KM 85kW
Jezeli chodzi o samochody VW na rynku amerykanskim to jest to jedna wielka pomylka, szczegolnie JETTA (BORA), ktora jest skladana w Meksyku... poprostu koszmar. Nie moglem uwierzyc ze niemcy pozwolili sobie na taka kaszanke...
~miki2000@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
No cóż to jest VW wiec powinien kosztowac drozej niz jakas skoda czy inne fiaty cena 64 tys za ten samochod to mysle ze nie było zbyt drogo, choc wydaje mi się ze nie powinienem tak czesto odwiedzac serwisu samochotem spod marki VW
~kawa48@op.pl
Sedan 1.6 FSI 110KM 81kW
no trudno jest coś konkretnie napisać.ja lupiłem to auto z dość dużym rabatem i wtedy ta cena mi odpowiadała, gdybym miał kupić jeszczs raz vw to pewnie bym się zastanawiał ale nie mówie że nie.
~Mikołaj Z. :D
Sedan 1.6 100KM 74kW
Samochód kupiłem za 5700 zł z alufelgami w pakiecie. Cena bardzo dobra za w miarę pakowny i bardzo praktyczny samochód. Instalacje gazową założyłem po roku użytkowania.
~xyz...a
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto przereklamowane. Nie warto przepłacać. Kupiłem za 17 tysi,a oceniajac teraz nie jest warta nawet 10 tys. Głupia Polska mentalność ze VW sie nie psuje itd-bezsens.
~Andrzej -Wałcz
Sedan 1.6 100KM 74kW
Jest warty pieniędzy za jakie go mozna kupić -a nie jest tani przy średniej klasie w roczniku 1999-mozna kupić za 17.000 co w tej kwocie mozna kupić innej marki samochody duzo młodrze
~Łukasz
Sedan 1.6 100KM 74kW
Za takie pieniądze spodziewałem się samochodu niewadliwego a tutaj wychodzi masa usterek. NIEPOLECAM. Przerzucam się właśnie na Mercedesa 123 rocnzik 1980 z silnikiem 2.4 diesel :)
~makbaz
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Cena aut nawet starych trzyma się dobrze, auto mało traci na wartości, ale co z tego jak ta jakość w przypadku mojego auta okazała się mizerna.
~Wigash
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Na rynku aut używanych cena utrzymuje się dość wysoko, ale w porównaniu do jakości i niezawodności jaką się za tą cenę otrzymuje to warta tych pieniędzy!
Dziennik kosztów dla Volkswagen Bora Sedan
8,6
11,6
~Robi
Sedan 2.0 i 4motion 116KM 85kW
auto kupilem 3 letnie z malym przebiegiem za rozsadne pieniadze. jesli bedzie sie sprawowac jak do tej pory postoi w moim garazu dluzej niz poprzednicy. :)
Volkswagen Bora Sedan