Lista ocen Volkswagen Caddy IV (10) - Silnik

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~z bmw do VW
Caddy 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW
Daje radę. Bardzo oszczędny silnik pod warunkiem optymalnego poruszania się po drogach. Ciągnie na niskich obrotach, przy czym odwzajemnia się wysoką kulturą pracy. małe zastrzeżenie - 2050-2150obr/min minimalnie głośniejsza praca słyszalna na 5 i 6 biegu
~Stefan
Caddy 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW
Możesz jeździć oszczędnie, ale też możesz przycisnąć. Moc jest i to od niskich obrotów. Kultura pracy jest na bardzo wysokim poziomie. Silnik pracuje cicho w porownaniu do 1.9 tdi. Rewelacja.
~Chimejra
Furgon 2.0 TDI SCR BMT 102KM 75kW
silnik 2,0 tdi(102km) w sumie elastyczny, ale koników zamały przy duzym obciązeniu, lepiej by było 120 albo i bogaciej, spalanie jak najbardziej akceptowalne, bo srednia z 25 tysiecy 5,48 litra
~Mariusz Banach
Caddy Maxi 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 102KM 75kW
Przy przebiegu 54 000 km wyciek płynu chłodzącego pod pompą wody. Niestety gwarancja dwa lata więc naprawa na mój koszt. Troszkę słabo jak na auto za 110 tysięcy
~Mariusz Banach
Caddy Maxi 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 102KM 75kW
~Michał
Kombi Maxi 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW
Na trasy polecam wersję 150km. Mocny silnik możliwe nawet 200km/h, skrzynia 6. Na autostradach większość busów, SUVów (japonia,korea) wymięka:)
~ph sląsk
Furgon 2.0 TDI SCR BMT 102KM 75kW
kiedyś miałem Skodę Octavia 1,9 tdi, rakieta przy tym mule, berlingo 1,6 hdi po prostu go przeskakuje, a nie wyprzedza
~Dex
Caddy 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW
Bardzo oszczędny silnik! W trasie spokojnie można zejść poniżej 5l/100km (tempomat, 100km/h). Minus za apetyt na olej - 0,3l/5000km.
~WOJDR
Caddy 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW
Mocny, popularny i wytrzymały. Łatwy a naprawie bo każdy mechanik ogarnia grupę VW/AUDI/SKODA/SEAT.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Caddy IV
6,1
~mercfan
Furgon Maxi 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
W miarę dynamiczny ale przy obrotach powyżej 2500.