Lista ocen Volkswagen Caddy IV (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chimejra
Furgon 2.0 TDI SCR BMT 102KM 75kW
Samochód w takiej wersji to wydtaek około 72000 zł, wiec cłakiem sporo, jak na dostawczaka w porównaniu do cytryn czy peugeotów, ale vw juz po pierwszej jezdzie wyjasni nam dlaczego, lepsze zawiesznie, lepsza ergonimoia ni emeczy jazda, no i tylne zawieszenie-ile nie nakładziesz koło sie nie schowa,przeglady drogawe bo pierwszy to koszt 1000 zł za nie wiadomo co, olej filtry sraty taty gwarancja mobilnosci, 3 h trzymaja auto, takze cos za cos,...
~Dex
Caddy 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW
Auto w wersji highline jest droższe niż u konkurencji. jednak szukając auta jednocześnie rodzinnego jak i firmowego nie widzę lepszej alternatywy. Widać dużą różnicę w jakości wykonania w stosunku do Peugeota Partnera, Citronea Berlingo czy Mercedesa (Dacii?!) Citana.
~Stefan
Caddy 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW
Auto jest droższe od konkurencji i to dość sporo. Ake jak wiadomo-tanio jest drogo... Przejechałem plprzednikiem 270 tyś km. Zero problemów z elektroniką, elektryką, silnikiem i skrzynią. Reszta - wymiany eksploatacyjne i naturalne zużycie materiału.
~ph sląsk
Furgon 2.0 TDI SCR BMT 102KM 75kW
auto beznadziejnie drogie 78 tys za takiego muła to porażka, za dużo lepiej wyposażonego Citroena Berlingo 1,6 hdi 100 km wołali 65 tys brutto jednak nie miałem na to wpływu.
~Michał
Kombi Maxi 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW
Cena troszkę za wysoka i rabaty sporo niższe niż na osobowe vw ale tak jak pisałem warto dołożyć te 10-15tyś niż kupić np Doblo maxi
~z bmw do VW
Caddy 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW
Warto dopłacić 50% ceny do pojazdu które pod każdym względem bije na łeb na szyję konkurencje. Gorąco polecam.
~WOJDR
Caddy 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW
Samochód mógłby być tańszy,120 000 PLN za nowy salonowy to jednak za dużo.
~Endrju
średniawka