Lista ocen Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter (49) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lalu
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
Wymiana żarówki pozycji sprawia problem, wymaga siły i kombinerek, ja sobie ułatwiłem wyjmując akumulator, ale i tak troszkę popsułem gniazdo bo dziwnie ciasno i twardo siedzi, ale działa i w taki się sposób to wyjmuje. Pękł zawiasik trzymający żarówkę świateł mijania, gdzie na OSKP dowiedziałem ze lata luźno i podtopiła klosz, ale bez większych obrażeń :D Sygnalizator niskiegowysokiego (jakości cieczy widocznie też jak czytałem na forum)...
~mariusz.STEMAR
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
do 60tyś.km.jeżdził w niemczech i tam nie zepsuło się nic(sprawdzałem w vw)ja zrobiłem 43tyś.i prucz rozrzadu,oleju itp.padł mi tylko czujnik światła stop i spalił mi przy tym 2 świece,odrazu wymieniłem 4 na zapas i wszystko kosztowało mnie 550zł.To dotychczas jedyna awaria.Sądze że to dobry wynik.Zawieszenie,tarcze,hamulce wszystko oryginalne.
~Adam@
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
minus - kolektor wydechowy, pierwszy raz wymieniałem przy 85tyś km teraz znowu czeka na wymianę (118tyś km) koszt samych części 1850 + 60 pln (!) i nie znalazłem zamienników na rynku, Inna denerwująca rzecz - plastiki. obramowanie schowka przy podufitce, uchwyty drzwi przednich - zostają ci w ręku albo na ciebie spadają
~michas
T5 Transporter 1.9 TDI 86KM 63kW
trzeszczące el. szyby (5-6000 km) odpadająca główka lewarka (38000km) odpadające kołpaki z kół niedopracowana aerodynamika pojazdu - woda leje się po bocznych szybach, nie jest odprowadzana w sposób właściwy - od lusterek wzwyż, obicia na masce od kamieni... przy 40000km mam już 2 szybę... korozja
~Lewy
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
1.czujnik temperatury 2.czujnik turbiny 3.zapalający się trójkącik w kółku(wyłaczyć silnik i właczyć to gaśnie) 4 kaseciak padł 5.elek ustawienie lusterek 6.co jakiś czas jakaś usterka za 100-200zł 7.przeguby trzeba sprawdzać potrafią pękać i naprawa idzie w setki
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
Jezdzi bez problemow od przegladu do przegladu dzien w dzien, warto znac dobry nieautoryzowany servis nie ma sensu przplacac. Uwazac na tyle bo byle idiota potrafi nawet uszkodzic cos przy zwyklej wymianie klockow.
~marius0204
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
3 lata 75 tys km i tylko raz "zakończyły się biegi" . nie mogłem wrzucić żadnego biegu. wyrobiła się końcówka drążka . koszt w ASO wraz z naprawą 267zł
~Gantrix
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
Drobiazgi ale potrafią zdenerwować i odchudzić portfel: nie działająca klima, awaria czujnika ABS, szwankujący alarm itp. W dodatku poziom usług w serwisie i jego cena WSTYD!!!!!
~SITEK
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
JAK WCZEŚNIEJ, POPSUTE STEROWANIE NAWIEWAMI, CIĘŻKO OTORZYĆ SZYBY, WYPADAJĄCY ZAMEK Z PRAWYCH DRZWI, ALARM NIE ZAMYKA DRZWI, WARIUJĄ KONTROLKI ZAMKNIĘCIA DRZWI, WSZYSTKO TRZESZCZY
Dziennik kosztów dla Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter
7,9
~Jarecki
T5 Transporter 1.9 TDI 102KM 75kW
Złom. Po prostu złom. W samochodzie zepsuło się chyba wszystko co było możliwe. Elektryka, plastiki, alarm, odsuwane drzwi... Długo by wymieniać.
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter