Lista ocen Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter (37) - Widoczność

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lewy
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Widoczność dobra ale mi przeszkadzał prawy słupek,który czasami potrafi zasłonić istotny element!(polecam tylne drzwi klapa przeszklone lepiej widać-ale praktyczniejsze są podwójne-oraz przy boczny drzwiach przesuwanych szyba bardzo pomaga ale naprawdę bardzo!
~Lalu
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
Latem jest super, wysoko się siedzi można minąć się bliżej niż poziom lusterek hehe, zimą gorzej jak tylne szyby zaparują albo zamarzną to już robi się problem z cofaniem np. . Po zagrzaniu nie ma problemu.
~witek1112
T5 Transporter 2.5 TDI 174KM 128kW
Przeszkadzają nieco słupki, ale to w każdym aucie dokucza. Mam przeszkloną wersję, to też nie mam żadnego problemu z manewrowaniem na parkingach (poza tym mam czujnik cofania)
~Paweł
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
jest to bus tak że widoczność jest bardzo dobra siedzi się trochę wyżej i wszystsko widać jeżeli chodzi o cofanie to też nie ma problemu nic nie wystaje
~Piotr
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Widoczność w tym pojeździe jest genialna. Duże szyby, wąskie słupki. Wszytko idealnie widać co jest bardzo ważne przy manewrach tak dużym autem.
~CADILAC
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
TYLKO PROBLEM Z WYCZUCIEM ODLEGLOSCI DO TYLU W BOCZNYCH LUSTERKACH WYSTARCZY POPATRZEC NA AUTA SMIGAJACE PO DROGACH I ICH TYLNE ZDERZAKI
~SITEK
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
DOBRA WIDOCZNOŚĆ W TRASIE- DLATEGO, ŻE WYSOKO, ALE TO MA KAŻDY BUS, POZA TYM W MIEŚCIE KIEPSKO- GRUBE SŁUPKI I LUSTERKA JAK USZY SŁONIA,
~LOLas
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
dzięki dużej przedniej szybie to autko ma wspaniałą widoczność, a dzięki tej widoczność na trasie jest mniejsze zmęczenie
~marek
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
małe boczne okna słaba widoczność na boki grube słupki za duże lusterk zasłaniają pole widzenia do przodu na boki

Volkswagen Caravelle T5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Jak na busa jeździ się dosyć komfortowo. Wiadomo nie jest to osobowka więc nie ma co się czepiać.
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter