Lista ocen Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW 2003-2010 (39)

2,9
~Lewy
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
jak koś ma na gwar to ok ,ale po gwar trzeba się go pozbyć do 180 tyś km!!
~Adam@
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
trochę głośny nawet jak na diesla i na nową konstrukcję VW, (Silnik)
2,9
~Michał
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Niezła dynamika silnika. Wysokie spalanie w mieście. U mnie około 10l/100km (Silnik)
~Paweł
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Samochód kupiłem " od niemca" z uszkodzonym silnikiem, chodził ale nie miał mocy, cena była dobra stan bardzo dobry, przebieg 70 000 Biore
~Piotr
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Bardzo fajne autko. Pakowne, idealne na jazdę po mieście jak i na dłuższe wypady. Największą zaletą jest przede wszystkim bezawaryjność !
3,7
~eska11@op.pl
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Ogólnie jestem zadowolony jako dostawczak do swojej firmy. Autko ma kopa, dobre hamulce, jest ciche, niezbyt ekonomiczne, fajny wygląd. Na gwarancji co trochę sie psuł (pierdoły), trzeba było wstawiać go do serwisu nawet po między przeglądami. Pod koniec Gwarancji strzeliło mi coś w silniku - wymiana półbloku. Na pewno mankamentem są serwisy autoryzowane. Osobiście nie znam godnego polecenia dobrego autoryzowanego serwisu w moim regionie,...
~mati
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
auto świetnie przyspiesza. A kiedy trzeba bardzo szybko ruszyc od razu wrzucam dwójke i wiekszosc osobowek zostaje z tylu (Silnik)
2,7
~macko
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Silnik niby ok, ale sa z nim problemy , przy 80tys padlo turbo, rozsypal sie wirnik, koszt naprawy 5000 dzis ma 104tys i turbo znowu leje olejem przy 90 tys poszla pompa wody przy 100tys polecialo wspomaganie leje spod pompy i przecieka chlodniczka parametry jezdne ok przyspieszenie bardzo dobre, swietnie holuje przyczepe, bardzo mocny sprzet (Silnik)
~ANDY wrocek
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
silnik pracuje ok jak się nic nie dzieje!!! miałem problem z uszczelką pod głowicą przy 165 tyś i do dziś coś boli albo głowice albo uszczelkę?a może i blok?poppa wody wymieniona przy 165 tys na nową,chłodniczka też,koło masowe też,oraz półośka lewa -ten model tak ma przy 140 tyś do 190 tys trzeba to wymienic(ale jak jest zrobiony do jedzie jak osobowy w górach też idzie ostro!!! (Silnik)
~makus@redan.art.pl
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Ogolnie swietny bus, brak powaznych usterek, dobre osiagi przy umiarkowanym spalaniu. Swietnie spisuje sie na dlugich miedzynarodowych trasach. Odrobine za malo schowkow w kabinie jezeli ktos spedza w tym aucie cale dniei przemierza tysiace kilometrow. Coz dodac - po prostu Volkswagen.
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter