Lista ocen Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW 2003-2010 (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
promień zawracania bardzo mały, miałem vito wcześniej i jest porównywalny, żadnych niepokojących stuków z zawieszenia, jest wystarczająco sztywny i dość mięki zawieszenie wygodne.
~Piotr
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Układ jezdny oceniam doskonale. Nigdy nie było z nim problemów, a jest on bardzo czuły i przyjemnie się to auto prowadzi.
~grzeegorz@interia.pl
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Zawieszenie jędrne i sprężyste,precyzja układu kierowniczego dobra.Jak na tak duży i wysoki samochód prowadzi się super
~mati
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
jest swietnie. szczegolnie przy moich wzmocnionych stabilizatorach pokonuje zakrey szybko i bez wiekszych przechylow
~zed
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
pewny układ jezdny, pod każdym obciążeniem, miękki, co ważne na nasze drogi, choć w szybkich łukach może zbyt miękki
~casiula@op.pl
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Na nasze drogi cud techniki! po 300.000 tys będzie do wymiany, ale który samochód na naszych drogach tyle wytrzyma?
~Adam@
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
bardzo dobrze trzyma się toru jazdy, napewno lepiej niż T4 (obudwa przedłużane), ABS, wyłączany ASP,
~makus@redan.art.pl
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
generalnie bez zastrzezen, jednak trzeba uwazac na przednie zawieszenie i w pore reagowac na wszelkie luzy
~Michał
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Samochód prowadzi się przyzwoicie. Łączniki stabilizatora do wymiany co sezon.

Volkswagen Caravelle T5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Lewy
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
na zakrętach nie jest mistrzem przyczepności a zapakowany to trzeba uważać!!!
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter