Lista ocen Volkswagen CC (54)

~kuba
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
świetny samochód. Jeżdżę nim od nowości, parę miesięcy. Jest dokładnie taki, jak sobie wybrałem. Zastanawiałem się między A5, BMW 3 i Superb. CC to dobry kompromis, który posiada zalety wszystkich tych trzech: dynamiczny, bardzo oszczędny, super skrzynia i wygodniejszy niż A5
~Robert Bydgoszcz
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Pomimo kilku małych mankamentów (niedogodności) uważam, że auto za tą cenę ok. 130 tys. PLN spełnia wymagania właściciela. Za duży plus można uznać sylwetkę oraz linię nadwozia.
3,4
~Tomek
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Jak na tą klasę auto jest średnio pod względem jakości materiałów, miejsca z przodu. Silnik, a mianowicie przyspieszenie, spalanie, elastyczność super. Żona ma auto innej marki z silnikiem o tej samej poj.,o podobnej ilości koni mech. i jest zdecydowanie gorzej.
~venY
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Jestem miło zaskoczony komfortem podróżowania jak i pewnością prowadzenia. Zastanawiałem się czy będzie dobrym wyborem dla rodziny 2+2 i śmiało mogę polecić ten samochód wygląda super wyposażenie jest bogate, auto prowadzi się bardzo pewnie. Silniki TDI na CR pracują bardzo dobrze i są oszczędne. Polecam
~Adrian
Coupe 2.0 TDI CR DPF 177KM 130kW
Ogólnie to moje najlepsze auto - wcześniej było 7 modeli. Aututy to komfort, spalanie, moc, przestrzeń, wygląd, frajda z użytkowania. Minusy to koszt napraw, dostępność niektórych części, nisko zawieszone podwozie (plus za wygląd), nie każdy warsztat ma kompa żeby działał.
4,1
~Woj
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Auto bardzo mi się podoba, co rekompensuje wszystkie usterki i niedogodności. Dlaczego tylko 4 gwiazdki? Bo pojawił się Arteon ;)
~Zaxmi
Coupe 2.0 TDI CR 170KM 125kW
Jak ktoś poszukuje samochodu wygodnego z ciekawą linią polecam w 100%
~dolnoślązak
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Kultura silnika ponadprzeciętna. Właściwie w mieście go nie słychać, chyba że ruszymy z kopyta. (Silnik)
~keisy
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Całkiem rozsądny samochód - zdecydowałem się napisać o nim, bo pewnie wiele osób boi się 1.4 TSi Twincharger. Jak dotąd, po 18 000 km, działa absolutnie bez zarzutu. Zobaczymy, co będzie dalej
Dziennik kosztów dla Volkswagen CC
7,6
9,5
~abena
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
Samochód do którego nie można mieć zastrzeżeń jednak przy tych gabarytach mógłby mieć szerszy podłokietnik z przodu jak np BMW 5. Generalnie bardzo wygodny do podróżowania zwłaszcza z wentylowanymi siedzeniami i w trybie komfort. W trybie sport zmienia się właściwie wszystko - można poszaleć.