Lista ocen Volkswagen CC (54)

4,1
~Tomaszz
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Auto bardzo średnie , wręcz zawodzące jakością wykonania trzeszczy plastiki , zakręty pokonuje z gracją lotniskowca jedyny atut to zachowanie na prostej autostradzie nic więcej .Niestety ale z pełną odpowiedzialnością posiadam VW CC od 4 mc i wystawiłem go na sprzedaż . Ostatnie 7 lat jeździłem tylko Mercedesami i do mercedesa wracam z niedoczekaniem. Mam drugie auto dla żony merca b klasę która jest słabiej wyposażona, ma słabszy silnik i...
~Maestro
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Diesel Volkswagena pracuje bardzo harmonijnie i cicho w całym zakresie obrotów - bez porównania lepiej niż poprzedni do 2009 roku (znam go z Tiguana 2008 rok). Wrażenia lepsze niż w Citroenie C5, który według mnie miał bardzo dobry motor 2 L HDI 143 KM. Ten diesel sprawia więcej przyjemności z jazdy niż Citroen i spala średnio o 0,5 do 1 litra mniej. (Silnik)
~woland
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Daje 5-, minus za drobne usterki od nowości (opis poniżej), prowadzenie tego auta to czysta przyjemność, wygląd łączy w sobie sportowy charakter i elegancje.
~keraj79
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
5 last uzytkowania za mną i jestem w pełni zadowolony. Adekwatnie do oczekiwań. Jeśli szukasz auta, któe się wyróżnia ale nie jest krzykliwe, to dobry wybór. Cała reszta jak w dobrej limuzynie segmentu D. Cennik niżej niż w klasie Premium. Samochód w ktrórym realnych zastrzeżeń nie znajdziesz.
~Raffin
Coupe 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód , nic się jeszcze nie zepsuło, nie zaskoczył mnie nigdy w drodze ,zawsze działa. Silnik cichy w czasie jazdy , zbiera się od samego dołu , nie ma turbo dziury. W trasie ekonomiczny około 6 litrów. W mieście więcej wiadomo. Skrzynia idealna manualna jeszcze nie zdarzyło się żeby mi coś blokowało Precyzyjna. Jedyne uwagi mam do opon fabrycznych są twarde jak kamienie , może to i dobre ale na tor wyścigowy a nie na...
~adam_pospiech
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Jedyny ładny VW z aktualnej oferty. Duże, przestronne coupe 2+3. Bezramkowe drzwi - to klasa sama w sobie. Bardzo cicho przy prędkościach autostradowych. Bardzo pojemny bagażnik (bardziej ustawny niż w Passacie Combi)
~MU
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Autko naprawdę super. Bardzo miłe wrażenia z jazdy. Wykończenie na wysokim poziomie. Jedynym mankamentem jest słaba widoczność w tylnej szybie i problem z miejscem na głowę na tylnej kanapie (pasażerowie powyżej 180 cm).
~pierwsze wrażenie
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
choć cena jest dość wysoka mogę z czystym sumieniem polecić to autko.
~Rafał
Coupe 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Samochód prezentuje się wspaniale na 18" felgach. Napewno nie jest nudny jak zwykły Passat B7. W tym pułapie cenowym to naprawdę atrakcyjna propozycja. Jedynym mankamentem jest zupełnie twardy plastik na konsoli środkowej.
~zackart
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Tak jak nie lubie niemieckich aut za bardzo a tym bardziej VW tak CC po prostu uwielbiam Za design i to jak sie prowadzi