Lista ocen Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan Facelifting (11) - Całokształt

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 130KM 96kW
Wcześniej miałem Forda C-Maxa i byłem bardzo zadowolony, jednak żona z synem (6 lat) siedząc z tyłu trochę mniej. Miałem wymienić na nowszego C-Maxa po face lifting z automatyczną skrzynia lub Kuge i muszę powiedzieć, że dobrze, że wziąłem na jazdę próbną Sportsvana! Żona nie chciała VW ale jak wsiadła i przejechała się to szybko zmieniła zdanie! Siedzisko tak z przodu jak i z tyłu głębokie i bardzo wygodne no i miejsca za mną jest bez...
~bogdan
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 130KM 96kW
Samochód o bardzo dobrych wymiarach. Jest na tyle szeroki że kierowca nie musi walczyć na łokcie z pasażerem siedzącym obok. Jest też w miarę krótki więc łatwo można manewrować na ciasnych parkingach Silnik o pojemności 1,5 i mocy 130 KM jest bardzo elastyczny i chętny do pracy. Szczególnie odczuć można to przy wyższych prędkościach na autostradzie. Ponadto wolę silnik o powyższych parametrach niż silniki male o pojemności 1,0 lub 1,2...
~mirek olsztyniak
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Jak na razie to same plusy. silnik ze 150 konikami wystarczająco daje sobie rade zarówno na autostradzie jak i szybkim starcie ze świateł- (tyko trzeba wyłączyć system start-stop, który delikatnie mnie irytuje), cztery osoby (rodzinka 2+2) spokojnie mieszczą się na wypad nawet na narty w góry, plusem są przesuwane tylnie siedzenia, w środku dużo schowków, większość przyjemne plastiki jedyny minus za szeroką zabudowę w okolicy prawej nogi...
~KS
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 130KM 96kW
Auto może nie najpiękniejsze, ale za to bardzo funkcjonalne. Wersja 1,5 tsi wydaje mi się dobrym kompromisem między osiągami, a spalaniem + nie trzeba do niej zamawiać DSG (dla mnie to akurat atut). Ilość miejsca w środku gigantyczna, jak w dużo większym samochodzie, a dzięki przesuwanej kanapie można regulować proporcje - ilość miejsca na nogi z tyłu:pojemność bagażnika. Nie wiem jak z usterkowością, ale mam nadzieję, że pojeżdżę nim kilka lat.
~Piotr
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 130KM 96kW
Samochód idealny dla rodziny. Ekonomiczny, z dużą ilością miejsca w środku, świetnym zawieszeniem i silnikiem. Auto oferuje więcej miejsca wewnątrz niż klasyczny Golf czy Tiguan. Minusem jak na tą klasę jest cena. Może samo auto nie jest jakoś szczególnie drogie ale już dodatki sporo kosztują. Np. odblokowanie systemy app connect 1200zł czy nawigacja 4000zł.
~Marek
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 130KM 96kW
Dla mnie największymi zaletami Sportsvana są: - wysoka pozycja za kierownicą, - ogrom miejsca w środku przy stosunkowo niewielkich gabarytach z zewnątrz, - oszczędny, a jeśli trzeba to całkiem żwawy silnik, - nie jest SUV-em. :-)
~Jarek
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Po pół roku i 10000 km przebiegu jestem bardzo zadowolony. Samochód komfortowy i pojemny. W najwyższym standardzie wyposażenia i na felgach 17" wygląda całkiem przyzwoicie.
~Lampo123
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Z wyglądu małe auto ale w środku zaskakująco duże. Bardzo dobrze wyposażone. Dużo przydatnych schowków. Praktyczne błyskawicznie przesuwane tylne siedzenie.
~maciasty
Sportsvan Facelifting 1.0 TSI 115KM 85kW
Po 15tys. km mogę już co nie co powiedzieć o tym aucie. Ogólnie auto oceniam pozytywnie.
~BOSKIRICK
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
BARDZO DOBRY,EKONOMICZNY,OBSZERNY ,ŁADNY WYGLĄD. MIAŁEM DUŻO SAMOCHODÓW ALE TEN NA RAZIE NAJLEPSZY.
Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan Facelifting