Lista ocen Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hakibox
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Tutaj jest największa wada tego modelu. Stosunek ceny do jakości jest na dobrym poziomie, ale cena jaką należy zapłacić za w miarę wyposażone auta - wysoka. Przed zakupem porównywałem wiele aut z klasy oraz innych segmentów. VW Sportsvan był dla mnie takim kompromisem. Inne marki/modele są cennikowo tańsze. Ale jak się napakuje wyposażenia, uwierzcie że różnica w cenie robi się naprawdę nie wielka. Przykład Octavii 3 kombi: wycofałem się z jej...
~Tomasz Kuta
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Myślę, że warto dołożyć parę groszy do Highline przy wyprzedaży rocznika cena nie była zbyt wygórowana. Oglądałem minivany kii opla forda i bmw. Wybór padł na Sportsvana ze względu na jakość wykończenia, najciekawszą linię nadwozia (R line) inni producenci mają nieco gorszej jakości wykończenie wg mojej opini, nie licząc bmw - cena była zbyt wysoka (jak na miniwana bmw nie miało np stoliczków we fotelach).
~Paweł
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
szukałem auta ponad miesiąc, analizując podobna cena a wyposażenie i ilość miejsca sportsvan wygrał. Pod uwagę brałem - opel astra kombi, nissan qashqai, renault megane kombi, octavia - bez sensownie droga a uboga, seat leon kombi, toyota auris, - wygrał sportsvan w sumie tak niespodziewanie, głównie za iość miejsca, wyposażenie i silnik.
~PiotrJazz
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Dałem za niego 76.000 pln i nie dałbym ani złotówki więcej. Przykładowo Auris kombi z silnikiem 1.2 116KM turbo kosztował od 82.000 pln wzwyż a dorosły pasażer na tylnej kanapie kolanami opiera się o fotel kierowcy... Uznaję, że przy zaletach samochodu i cenach konkurencji cena do jakości jest dobra ale nie świetna.
~Jacek
Sportsvan 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Kosztował dużo..., Ale nie żałuję bo mam wysokiej jakości auto, które przeszło ze mną wiele. Dziś można kupić wszystko, ale jakości i niezawodności nie da się wycenic. Moim zdaniem warto kupić sportsvana jeśli szukasz minivana. Mam 200 tys przejechane i chwalę bo proporcje jakości i ceny są doskonałe.
~Anonim
Sportsvan 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
auto kupiłem z 12k rabatem na wyprzedaży rocznika - gdyby nie bardzo słaby układ prowadzenia w moim egzemplarzu uznał bym, że cena jak za darmo za takie auto - auto jest kompletne ale układ prowadzenia psuje wszystko inne i zabija pozytywne wrażenie które było zanim się nim dobrze rozpędziłem
~R-Line white user
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Z rabatami jakie teraz daje VW i co jeszcze można wynegocjować jest ok. Przy cenniku katalogowym byłyby max 2 gwiazdki chociaż jak porównywałem z nowym Hyundaiem I30, Renault Megane , Peugeot 308 i innymi to koreańce upadli na głowę z cenami nawet po rabatach.
~Rafał
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Cena jak na auto z mocnym silnikiem benzynowym, ogromnym wnętrzem i bardzo bogatym wyposażeniem (wersja Highline wzbogacona o kilka dodatków) jest bardzo dobra. W cenie do 100 tys. PLN trudno jest znaleźć większe, lepiej wykonane i wyposażone auto.
~Mariusz
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Porównując do konkurencji jest trochę droższy. Niektórzy twierdz, że płaci się za znaczek vw ja natomiast uważa, że płacę za jakość wykonania, materiały i wykończenie. Testowałem sporo samochodów z podobnego segmentu i wg mnie jest bezkonkurencyjny.
~Kris
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
wszystko jest bardzo dobrze dopasowane natomiast w cenie Higline (najlepsze wyposażanie) można dostać już np.Citroena C4 Grand Picasso z lepszym wyposażeniem. Gdyby kosztował około 80 tysięcy (nowy nie na wyprzedaży) myślę, że było by ok.
Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan