Oceny Volkswagen Golf II 1.3 55KM 40kW 1983-1987

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Golf II 1.3 55KM 40kW 1983-1987

~michał_gargas
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Kupiłem Golfa jako autko na dojazdy do pracy. Miało być tanie w zakupie, eksploatacji i naprawie. Nie oczekiwałem cudów. Zamysł początkowy był taki, żeby pojeździć kilka miesięcy a później sprzedać. Ostatecznie po wielu km razem okazało się, że za grosze kupiłem klasyka, który ładnie zrobiony przyciąga wzrok. Auto ma w sobie to coś, czego brakuje nowszym modelom. Miałem już wiele samochodów, w tym nowszego Golfa i moim zdaniem ten mały VW jest...
3,7
~baiano
Hatchback 1.3 55KM 40kW
ogolnie nie moge powiedziec, ze bylo zle;] mialem autko niecaly rok. fakt, ze kupilem troche zaniedbane, wymienilem naprawde duzo rzeczy ale mialem problem z wyciekami oleju z roznych dziwnych miejsc;] na szczescie smiesznie tanie czesci. generalnie dobry wozik tylko slabiutki. skrzynia 4 biegi, 1,3 przy tej masie rewelacji nie ma ale jak na jazde na zakupy to super. no i bardzo ladowny ;D bagaznik super i miejsca na 5 osob tez pod...
4,1
~KRZYSZTOF
Hatchback 1.3 55KM 40kW
TAKICH AUT JUZ NIE MA.OCZYWISCIE GOLFA UŻYTKUJE NIE NA CODZIEN-JEST TO MOJE AWARYJNE AUTO(5 RAZY W PRZECIAGU 3 LAT URATOWAŁ MI ŻYCIE)PRYWATNIE JEZDZE VOLVO V40 6CIO LATKIEM I GDYBY NIE GOLF MUSIAL BYM JEZDZIC MZK.VOLVO PORAZKA KILKA RAZY LAWETA NA DŁUZSZEJ TRASIE
~kurek
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Kupiłem go od pierwszego właściciela w niemczech, musiał o niego bardzo dbać bo nawet dzisiaj po trzech latach w kraju(48000km) i naszych drogach auto trzyma się świetnie. Parkuję pod chmurką , jezdzę po zasolonych drogach a na nim absolutnie zero rdzy. Pali na mrozie, nie bierze oleju - sprzedam go moze jak znajdę równie niezawodne auto . Sumując - naprawdę udany samochód.
~grzech@netgate.com.pl
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Auto nie jeżdżone w Polsce , kupione w U.Celnym .Stąd może nie "dobite". Potwierdzona opinia o jakości niemieckich aut i serwisów. Godne polecenia , ale pod warunkiem , że nie eksploatowane w Polsce , zwłaszcza przez "nerwowych"
~darek
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Jest to świetne auto, może tylko trochę mało mocy bo 55KM. W największe mrozy odpala, w trasie się nie popsuło.
2,9
~mariuszS600
Hatchback 1.3 55KM 40kW
bez rewelacji stare auto dla kogos kto nie ma gdzie lokowac pieniedzy, juz drogi moj samochod nie mlody ale wymagajacy bardzo duzej troski
4,1
~rrino@gazeta.pl
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Jak na auto prawie 25 letnie spisuje sie znakomicie... Solidnie wykonane, rdza jedynie tam gdzzie zdarzyły sie otarcia. Polecam
~rrino
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Auto solidne, tanie i wygodne (jak na 20 letnie auto:))
~zlomo@neostrada.pl
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Kocham to autko. Polecam każdemu kto chce bardzo tanio zakupić auto w które nie będzie musiał pakować jak w skarbonkę. Dbaj o auto a ono Cię nie zawiedzie.