Lista ocen Volkswagen Golf II 1.6 70KM 51kW 1986-1992 (45) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~utwor2001
Hatchback 1.6 70KM 51kW
Tragiczne, jak to standardy lat 80tych. Wyciszenie w tym samochodzie nie istniało przy wyjeździe z fabryki, po średnio 25ciu latach można zapomnieć o jakimkolwiek komforcie przemieszczania się bez trzeszczących plastików oraz dzwięku wiatru z zewnątrz czy też naszych opon toczących się po asfalcie..
~lukaska kalukas@op.pl
Hatchback 1.6 70KM 51kW
szumy powietrza i takie tam, chociaz zauwazylem ze w 3-drzwiowych tych szumow wogole nie slychac, drzwi sa dluzsze i sie koncza za fotelem a nie na wysokosci ucha.
~CzauS
Hatchback 1.6 70KM 51kW
Dość głośno, tutaj niestety muszę odjąć 2 gwiazdki, ze względu na to, że słychać każde przejeżdżające obok nas auto nawet jadące w tym samym kierunku.
~walduś
Hatchback 1.6 70KM 51kW
po prostu tragedia. wymieniłem łożyska w kołach, opony ale dalej okropnie huczy. jazda z otwartymi szybami czy zamkniętymi nie robi różnicy
~buczar@gmail.com
Hatchback 1.6 70KM 51kW
Jak na 17-letnie auto to pod tym względem jest całkiem nieźle. Mam drugie auto tj. Fiat Punto z ´94 roku i muszę przyznać, że golf jest cichszy
~punkroc
Hatchback 1.6 70KM 51kW
ja lubię słyszeć silnik. W Golfie słychac silnik, ale nie przeszkadza on w rozmowie ani w śnie. odpowiednie wyciszenie, jak dla mnie.
~sr99
Hatchback 1.6 70KM 51kW
Przy większych prędkościach dokucza szum powietrza, słychać również już skrzypiące plastiki na nierównościach.
~Zoltan
Hatchback 1.6 70KM 51kW
tu jest największa tragedia, od jakiś 80km/h zaczyna się robić naprawdę głośno. słychać jak wiatr dmucha w kanciasty kształt.
~Marcelli
Hatchback 1.6 70KM 51kW
Na te lata niezle. Silnik elastyczny wiec nie trzeba go krecic. Przy 120 km/h rozmowa troche na wyzszych tonach. Ale jest ok.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf II 1.6 70KM 51kW
6,1
~Maciu
Hatchback 1.6 70KM 51kW
Wyciszenie jest tam gdzie powinno. Maska celowo nie wyciszona, aby lepiej było słychać motor :)