Oceny Volkswagen Golf II 1.6 70KM 51kW 1986-1992

Najnowsze oceny Volkswagen Golf II 1.6 70KM 51kW 1986-1992

3,8
~utwor2001
Hatchback 1.6 70KM 51kW
Idealny samochód dla osoby niedoświadczonej, jak i zaawansowanej, pod względem użytkowania czy też majsterkowania. Części zamienne okropnie tanie, nawet te z najwyższej półki (przykładowo, zapłacimy za zawieszenie Lemfordera tyle, za ile można kupić najtańsze i najgorszej jakości Maxgear, w aucie innej marki/modelu.), Budowa mechaniczna dwójki wręcz legendarna w swojej prostocie oraz jej niezawodności, w praktycznie każdym podłożu znaczenia...
~Isopax
Hatchback 1.6 70KM 51kW
Autem jeżdżę od 3 miesięcy. Kupiłem je za przysłowiową "cenę złomu" :) Części są śmiesznie tanie, nawet jeśli coś zawiedzie można szybko, tanio i łatwo naprawić. Świetne na pierwsze auto. Silnik nawet po takim przebiegu działa dobrze. Do wad tego auta zaliczyłbym słabe wyciszenie oraz skromne wyposażenie, ale czego chcieć więcej za tą cenę. Jest to jedno z najlepszych aut jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Polecam każdemu!...
~Zoltan
Hatchback 1.6 70KM 51kW
polecam to auto, moja wersja posiada wspomaganie więc prowadzi się naprawdę przyjemnie, zaczyna męczyć przy szybszej jeździe ze względu na słabe wyciszenie przed oporem powietrza, toczenia innymi takimi;] silnik bez awaryjny, przez 3 lata wymieniłem tylko uszczelkę pod głowicą, która była uszkodzona już w momencie zakupu, zawsze odpala od ręki, smiać mi się chciało jak kolega zachwalał swoją super favoritke 100x lepsza od golfaII, a później...
~Maciu
Hatchback 1.6 70KM 51kW
Gdyby tylko koncern VW zaczął produkować golfy II generacji w takiej samej jakości jak 20 lat temu, to jestem pierwszy w kolejce po nowy egzemplarz :) Nic dodać nic ująć. Prosty drobnych naprawach, niezawodny w użytkowaniu i potrafi się odwdzięczyć, doskonałym prowadzeniem :)
~Barek
Hatchback 1.6 70KM 51kW
Auto jak na swój wiek i przebieg można uznać za bardzo wytrzymałe. Każdy się zużywa, ale golfik nie miał u mnie żadnej dużej usterki. Środek jak na te lata i przebieg fajny. To było moje pierwsze auto i polecam je początkującym. Pozostał mi sentyment do niego. Technicznie super, pali mało, części tanie jak barszcz.
1,8
~walduś
Hatchback 1.6 70KM 51kW
mam go od 2 lat. przejechałem 12 tys praktycznie w pół roku. resztę czasu przestał w garażu z powodu usterek. nie nadążam go naprawiać. zrobię jedno a w tym samym czasie wyskoczy 5 innych rzeczy. ciągle trzeba przy nim grzebać. jazda do sklepu i z powrotem ok ale trasa odpada. chciałem go doprowadzić do stanu używalności ale doszedłem do wniosku że nie warto. szkoda ładować kasę w 20-letniego golfa
~GOLF 2
Hatchback 1.6 70KM 51kW
jak czytam opinie na A.C. czasami to sie dziwie ze polska nie ma swojej marki samochodu tylko sciaga,z zagranicy auta i narzeka ze to szajsen ,,,,,polaczku jesli z zachodu gowno a nie auto to stworz własna firme auta i nie nazekaj ze to ZŁOM
~punkroc
Hatchback 1.6 70KM 51kW
ukochany samochód. fura nie do zajechania, tani, lekki, szybki, dynamiczny, porządnie zrobiony. moi znajomi cisna się w psujących się peugeotach i renault, a z Golfa sie smieja. a jak Golf pokazuje co potrafi, to bledną.
3,7
~Tomi253
Hatchback 1.6 70KM 51kW
Jak na 20-latka porusza się zawodowo,blacha jak na czołgu i mimo wielu drobnych uciążliwych usterek np. automatczne ssanie naprawiane chyba z pięc razy ,pompa wody max 70tys. Części za grosze na każdym szrocie, generalnie może byc.
3,8
~Lipek
Hatchback 1.6 70KM 51kW
Golfa uważam za auto dość niezawodne. Większość usterek wynika po prostu ze zużycia (łóżyska, drążki, przeguby itp.), lecz w tym wieku samochodu to jest normalne. Korozja (przynajmniej u mnie) pojawia się tylko w miejscu napraw blacharskich. Pojawiają się nieznaczne wycieki oleju z silnika. Na wskutek zużycia wymieniona została maglownica.