Ocena kierowcy - Volkswagen Golf II

SAWMEN - Rzepin, Lubuskie, 15 lat temu
Rok produkcji 1991
Volkswagen Golf II 1.6 75KM 55kW 1983-1991 - Oceń swoje auto
Inne : To ze po tylu latach i kilometrach tak dobrze sie trzyma i dobrze zrobiony egzemplach nadal budzi zachwyt, nie wstyd nim jeździć po mieście
Jak na swoje lata (18l) a miałem tez golfa I z 80r i golfa II z 85r to te auta sa po prostu nie do zajeżdzenia!! kupiłem go za 1500zł, dokładasz fajne alusy, szerokie zderzaki, elaktryczne szyby, fajne siedzonka od Gti i sie śmiga. a nie zadne spojlery, lotki i popeliniarskie dodatki, fanom wiejskiego tuningu mówie NIE
Silnik na samym lpg 40tys, żadnych regulacji przed ani po założeniu gazu. zawory nic nie pukają, silniczek jak marzenie do założenia gazu (gaźnik)
Wsteczny nieraz zazgrzyta, i prze nieumiejętnym wrzucenie z 1 na 2 tez lekki zgrzyt. skrzynia 5b.
Na lekko sportowym zawieszeniu sie dobrze trzyma, ale na dziurach wszystko lata, na standardzie to jak na szczudłach. przy szybkim ruszaniu ze skręconymi kołami szybko padają przeguby
Boczne lusterka małe, ale większych to tylko w ciężarowce szukać:P
Ok, wsiadasz i wiesz gdzie co jest bez szukania
Zima parę minut na wolnych i sie zaczyna ciepło robić. lato - szyberdach:)
przód doskonale, z tyłu nigdy nie jeżdżę, ale w 4 osoby nie jest tak źłe, bagażnik wmiare duży
Mam sportowy tłumik, to hałaś powietrza az tak nie przeszkadza, radio i tak mam głośno... ale powyżej 120 trochę hałas daje we znaki
Na benzynie to nie wiem, bo cały czas na lpg trasa poniżej 9 (110-120) miasto rożnie 9-11 (mam ciężka nogę) ale średnio koło 10l LPG części ogólnodostępne i tanie, uważajcie na marnej jakości zamienniki, lepiej kupić używana oryginalna cześć niz chińską tandetna podróbe
Z drobiiazgów zawsze sie coś znajdze - a to trzeba trosze wody dolać, żarówke wymienić, a ze ja lubię pogrzebać w swoim aucie to dla mnie zawsze sie coś znajdzie:)
Puki co jakoś jeżdżę, wszystko co sie zdarzy to z mojej winy, np zamarzł mi bo nie zmieniłem wody na płyn. drobne zaniedbania skutkują dziwnymi efektami na drodze:(

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 75KM 55kW [l/100km]

9,5