Oceny Volkswagen Golf II 1.8 GTI 112KM 82kW 1983-1989

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Golf II 1.8 GTI 112KM 82kW 1983-1989

~dtp@xl.wp.pl
Hatchback 1.8 GTI 112KM 82kW
Jest to wóz z 1985 roku. Oceniając całokształt nie brałem pod uwagę ani wyciszenia, ani ergonomii. To nie te czasy. Silnik jest nie do zdarcia. Kiedy udało mi sięgo przegrzać. Po wymianie uszczelek, pierścieni na tłokach i szlifowaniu cylindrów silnik działał bez zarzutu a nawet lepiej niż przed przegrzaniem. A było tylko 0,5 l płynu chłodniczego, jak go odstwaiłem do warsztatu. Mechanik powiedział, że gdyby to nie był VW, to silnik byłby do...
~Boda Złocieniec
Hatchback 1.8 GTI 112KM 82kW
dla mnie bomba, buta ma, ładnie wygląda i ten styl jazdy, te auta są starsze od nie jednej bumy a i tak wole gofra
~Jarneś
Hatchback 1.8 GTI 112KM 82kW
Jak za te pieniądze to ciężko o lepsze auto, bardziej bezawaryjne i z takimi osiągami 10 sekund do 100
3,4
~kamil
Hatchback 1.8 GTI 112KM 82kW
Auto jak golf może się podobac ja kupiłem bo chodziło o silnik
~szajbus wroclaw
Hatchback 1.8 GTI 112KM 82kW
do tego auta jest wiele części do przeróbek nadwozia jak i silnika z motoru 1.8 gti 8v można wielewycisnąć polecam
~golfmaniaaak.dekarzrobert@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 GTI 112KM 82kW
super auto(moje oczko w glowie)za nieduza kase trzeba znalezc zadbany model.POLECAM!!!!!!!!!!!!!!
~jermo
Hatchback 1.8 GTI 112KM 82kW
Polecam wszystkim tym ten samochód którzy nie dysponują wysokim budżetem. Moje następne auto to będzie napewno golf 3.
3,2
~ala
Hatchback 1.8 GTI 112KM 82kW
mało usterkowany karoseria do poprawek lakierniczych,
~jarosawA@bigfoot.com
Hatchback 1.8 GTI 112KM 82kW
Miodzio bryka - szkoda, ze dresy tez go lubia.....
~Kaczor
Hatchback 1.8 GTI 112KM 82kW
Przejeździłem parę autek - pod względem solidności Golf bije wszystkie i to mocno (nie były to 126ppp czy jakieś koreańce).