Oceny Volkswagen Golf III Cabrio

Najnowsze oceny Volkswagen Golf III Cabrio

4,1
~Krystian
Cabrio 1.6 i 100KM 74kW
Samochód jak najbardziej pozytywny Dużo ludzi ma do golfa 3 sentyment a gdy widzą cabrio dochodzą rozmawiają. Niektórzy pytają się czy takie były orginalne Zwinny mały prosty świetnie się prowadzi. Niestety u mnie brak ABS i to u mnie duży minus, I teraz bardzo żadko spotykany Bardziej klimatyczny myślę od Mégane czy astry ale najpiękniejsze cabrio tamtych lat to chyba audi 80 ;)
~Marcin
Cabrio 1.8 i 75KM 55kW
Świetne auto, już kolejny golf mk3 lecz pierwszy cabrio i złego słowa nie mogę powiedzieć, intensywnie eksploatowany i bez awaryjny :) Wymieniać filtry i wszystkie płyny eksploatacyjne a będzie cieszyć :) Części-dostęp i cena jeżeli ktoś ma minimum wiedzy i miejsca to auto bez kosztowe. Jeżeli zakupimy zadbany egzemplarz o co bardzo trudno w dodatku jeżeli chcemy jakieś fajniejsze wyposażenie
~Maciek
Cabrio 1.8 i 75KM 55kW
Kupiłem go praktycznie w cenie złomu, ruda się go nie ima czym w sumie jestem zdziwiony, a jeszcze bardziej zaskakuje mnie silnik, który przynajmniej u mnie jest bezawaryjny. Co do minusów słabe wyciszenie no i elektryka na szczęście to tylko drobne awarie nic poważnego. No i największy plus otwarcie dachu latem okulary słoneczne i fajna jazda za małe pieniądze. Polecam
4,1
~Krystian
Cabrio 2.0 i 115KM 85kW
Świetne auto! Nie ma co bać się kabrioletów, nie są gorsze od tych "normalnych" aut. Mój golf ma 20 lat, a byłem nim np. na wakacjach 1500km w jedną stronę i nie mam z nim żadnych problemów. Jak najbardziej godny polecenia ;)
~Pawel_Hen
Cabrio 1.8 i 75KM 55kW
Całkiem przyjemne auto - zwłaszcza za "kilka" złoty. W tej cenie trudno o zakup "Bezdasznika".
3,6
~bagnino
Cabrio 1.9 TDI 90KM 66kW
za te pieniadze daje super frajde z jazdy i pozwala sie tanio naprawic nawet korzystajac z febi. sachs. lemfoder
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Cabrio
9,1
~kapi_12@op.pl
Cabrio 2.0 i 115KM 85kW
Jest to mój pierwszy samochód, jestem z niego bardzo zadowolony, zaskoczył mnie jak najbardziej pozytywnie. Nie ma to jak przejażdżka bez dachu.
~gp
Cabrio 1.6 i 100KM 74kW
Ogólna ocena jest pozytywna - auto jest atrakcyjne i pod wzgledem wyglądu, jak i osiagów. Polecam!
~Mikołaj
Cabrio 1.8 i 90KM 66kW
3,6
~lebowsky
Cabrio 1.8 i 90KM 66kW
prosty w budowie do wszystkich elementów jest dobry dostęp. łatwa regulacja (Silnik)
Volkswagen Golf III Cabrio