Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 D 65KM 48kW 1991-1997 (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jędrzej
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Fenomenalna widoczność w środku auta, nie spotykana w dzisiejszych, klaustrofobicznych autach, przy odpowiednim ustawieniu krzesła i lusterek widać każdy centymetr auta, a duża szyba tylna zapewnia świetną widoczność podczas parkowania tyłem, szczególnie dobre, bo jak wiadomo golf ma dostatecznie mocno ścięty tył żeby było nim można całkiem wygodnie parkować tyłem
~DIESEL 20
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
przecientnie deska rozdzielcza troszke za szeroka z tylu miedzy tylnia szyba a boczna zbyt slaba widocznosc przy manwrowaniu takim jak zawracanie zakrecanie i manewrach parkowanie to przeszkadza
~koper
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Nie mam powodów do narzekania . autko jest bardzo zwrotne i przyjemne w manewrach parkingowych , nie trzeba sie gimnastykowac jak w innych autach
~starszak
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Bardzo dobra.Oczywiście sąte słynne tylne słupki VW Golf ale to już taka tradycja i trzeba się z tym pogodzić.
~Radecki
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Jak dla mnie super. Jeździłem kilkoma samochodami.. wg mnie w każdym było tylko gorzej... Pewnie to tylko przyzwyczajenie ?!
~Jagodnik
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Mógłby być wyższy ale to tylko 17 letni GOLF. Przy pełnej dwukółce na górkach trzeba poprzerzucać biegami.
~Manti
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Na początku trochę mała może wydawać się tylna szyba ale jak się człowiek przyzwyczai to jest ok
~Panicz
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
poprawnie, wszystko widac a jak nie to proponuje poduszke pod tylek :)
~mati86
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
widocznosc jest ok ze wszystkich stron jescze zalezy kto jak urosl
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
~Karlos00
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Hatchback to i widoczność nie najgorsza, dość wysoka pozycja za kierownicą
Volkswagen Golf III Hatchback