Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 D 65KM 48kW 1991-1997 (35) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Niemy_Gda
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
...i tutaj jest problem. Mój Golf nie był bity, znam jego całą historię od początku i tak naprawdę nie wiem dlaczego, ale w kabinie jest głośno... plastiki trzeszczą, zawieszenia słychać, silnik przy większych prędkościach potrafi zagłuszyć muzykę z radia.. Można się do tego przyzwyczaić, jednak jest to jak dla mnie największa bolączka tego auta..
~gebek1@wp.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
no jeżeli chodzi o wersję z szyberdachem to jest on głośny i trzeba zaciągać "zasłonę szyberdachu" aby zminimalizować szum. druga sprawa to to, że to stary diesel i na wolnych obrotach słychać charakterystyczne "klekotanie" silnika
~Radecki
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Bardzo głośny przy prędkościach 120-130. To nie jest moja opinia - lubię ten dźwięk... Ale radio wtedy powinno sie automatycznie robić głośniej... Poza tym świst od strony drzwi kierowcy również lekko przeszkadza...
~GOLF III 1.9d 5d
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Co tu duzo pisac fatalne. Szczególnie w wersji CL Jak to w dieselu silnik daje o sobie znac.Jak ktoś chce jezdzić powyżej 170km/h proponuje założyć pożądne audio
~mirras
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Jazda \"klekotem\" daje się ze znaki, zwłaszcza przy wyższych prędkościach. Generalnie powyżej 90 km/h hałas wewnątrz robi się już nieznośny.
~Karlos00
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Miałem kilka świerszczy, ale teraz jest nawet ok silnik powyżej 120 zaczyna trochę wyć.Jakieś też świsty gdzieś mam ale narazie nie patrzylem co i jak
~DIESEL 20
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
bardzo glosno pracuje na wysokich obrotach jesli zasowasz po autostradzie wiecej jak 130 zgosnij radio znacznie bo nie bedziesz go slyszał
~koper
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
jak na diesla starszej generacji wyciszenia zadowalajace.jest troche za glosno juz powyzej 130 km/h.ale dobry sprzet grajacy i jest ok!!
~Gwiazdkaa323
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
hmmm...formuła 1 przy moim się umywa ;p głośny strasznie ale nie mam czasu zawieź auta do mechanika(kwestia kilku śrub a roboty 2 dni)
~Jędrzej
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
W jeździe autostradowej przy 90-100km/h jest zdecydowanie najciszej, niż przy niższych prędkościach.
Volkswagen Golf III Hatchback