Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1997 (67) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HM
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Prowadzi się dobrze. można szybko wchodzić w zakręty. nie ma tendencji do zarzucania tyłem - przy zbyt szybkim wejściu w zakręt co najwyżej lekko ucieknie tył, co jest bardzo łatwe do opanowania i nie ma tendencji do wpadania w poślizg. Duża róznica w stosunku do np opla astry pierwszej generacji, w której przy dynamicznym skręcie koła szyrały o asfalt a przód jechał prosto. AWARYJNOŚĆ: sworznie wachaczy wytrzymują około 30 tys. wiadomo...
~David Mike
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Zaskakująco komfortowy i elastyczny układ jezdy. Świetnie trzyma się drogi dzięki solidnemu i sztywnemu zawieszeniu. A na śliskiej nawierzchni można nieźle poszaleć bokiem :) Bezpieczny i wytrzymały, ani razu mnie nie zawiódł. Kąt skrętu kół pozwala wymanewrować wszędzie, parkowanie tyłem to czysta przyjemność.
~adamus75
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Jak na nasze drogi to zawieszenie jest tanie i dość długo wytrzymuje, ale tu też rządzi zasada im lepszą część wsadzisz tym dłużej jeździsz. Wsadzisz dobre łożysko to będzie huczeć 20tyś i więcej zanim się rozsypie, badziewne strzeli bezobjawowo w trasie i masz kiszke :)
~jhosef
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Ja mam akurat pakiet \"GTI\" i do tego obniżony, twardce jak beton raczej nie nadziury i na pewno nie na drogi gruntowe. Kamienie walą po podłodze jak szalone. Prowadzi się precyzyjnie, dobrze bierze zakręty. Jest do tego trwałe, łatwe i tanie w ewentualnej naprawie.
~Dominik posiadacz Golfa III
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Golf III ma bardzo dobre właściwości jezdne nie \"huśta\" nim na prawo i lewo oczywiście przy rozsądnym ogumieniu w swoim zastosowałem 205/40 R17 w zakrętach trzymie idealnie ale wiadomo niski profil trzeba uważać. Rozsądny kompromis pomiędzy trwałością a ekonomicznością.
~Bear
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Jak dla mnie ideal dobrze sie trzyma drogi kiedys jechalem z kolezanka 140km spieszylismy sie a ona takie zdziwienie i mowi moja Thalia to przy takiej predkosci nosi po szosie.. a Golfik twardo siedzi i jako kierowca czuje sie pewnie w takim samochodzie
~LF
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Przy tym silniku trudno szarżować, ale jak już się przytrafi jakiś ciasny zakręt, to można go brać bez większych obaw. Chociaż tendencja do podsterowności jest wyczuwalny (ciężki silnik).
~lukasz_nysa
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
przy użyciu porządnych części wszystko chodzi jak ta lala. prowadzi się sztywno i pewnie. potrafi trochę potrzepać na dziurach ale nie jest to dużym problemem. Plusem są śmieszne ceny części.
~Driver 21
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Swietnie sie prowadzi - jestem zadowolo ny z tego ze swietnie trzyma sie drodi jak przyklejony:) Pozwala to na pewne prowadzenie na koleinach i dziurach - oczywiscie przy sprawnym zawieszeniu.
~Witek
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Może dlatego, ze to jest GTD trzyma sie dobrze przykleja go do toru jazdy juz przy 130 km/h zawieszenie dobr mozna naprawdę czuć jak to auto się prowadzi i w porę zareagować jest przewidywalne!
Volkswagen Golf III Hatchback