Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1997 (68) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dżony
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
w zimie po 3-4min. leci ciepłe powietrze (nagrzewnica bardzi dobrze sie sprawuje) a latem ratuje mnie szyberdach i opuszczone szyby
~tengu1979
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Trochę trwa zanim się rozgrzeje ale zadowalające ciepełko. Gdy jest ciepło można się wspomóc szyberdachem więc nie narzekam
~eldorado
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
zaskakująco bardzo dobrze - w zimie sałna w lecie nie wiem bo kupiłem w pażdzierniku 2005r, ale zobaczymy jak się spisze "dmuchawa"
~radziooooo20
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
ogrzewaznie jest super szybko sie nagrzewa z chlodzeniem gorzje w lato leci cieple powietrze niewiem jak ten wiatrak to robi
~JanuszXD
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
W zimę skrobanie od środka, wiosna/jesień parowanie szyb to standard. Ale da się przyzwyczaić.
~adamus75
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Wentylacja jak na auto tej klasy i rocznik jest ok, w zimie dość długo się nagrzewa.
~mariuszs600
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
ogrzewanie super grzeje sie stosunkowo szybko nawet w zimie i wtedy w srodku jest baaardzo goraco
~Wujek
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Grzeje jak szalony po przejechaniu klikuset metrów, z wentylacja troszke gorzej (brak klimy)
~kartofel
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
mozliwe ze to wada mojego pojazdu ale izolacja od swiata zewnetrznego jest slaba zimno naplywa zewszad
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
~Krachlik
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Troszke zbyt dlugie nagrzewanie sie auta w zimie. Poza tym brak zastrzezen - zwlaszcza z szyberdachem :-)
Volkswagen Golf III Hatchback