Lista ocen Volkswagen Golf III (788) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 1037 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fangolfa3
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
jak odplisz zimnego to nie słychać własnych myśli a w czasie jazdy 90 100 to znośnie powyżej to nawet radia nie idzie słuchać ze zrozumieniem
~Karlos00
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Miałem kilka świerszczy, ale teraz jest nawet ok silnik powyżej 120 zaczyna trochę wyć.Jakieś też świsty gdzieś mam ale narazie nie patrzylem co i jak
~Arecki
Hatchback 2.0 116KM 85kW
Do 2.5 tys obrotów cisza , powyżej zaczyna się robić głośno . Powyżej 130 radia nie słychać , silnika też ni , straszny szum powietrza ...
~spinaker
Hatchback 1.6 75KM 55kW
zuzyty wydech ,problematyczny zaplon,szumiace lozyska-to akurat wina tego egzemplarza.Ale glosny owiew nadwozia to juz wada modelu jako calosci
~bartek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Nie należy do najcichszych, ale nie jest tragicznie, da się jechać bez nerwów. Jest to wina wydechu i powietrza opływającego samochód.
~david
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Tem silniczek juz ma taka kulture pracy że lubi sobie pohałasować, szczególnie odczuwalne jest to na autostradach gdy trzeba jechac szybko.Ale niema tragedii.
~pwawrzynski@wp.pl
Kombi 1.8 75KM 55kW
Silnik wyciszony matą (przed zakupem myślałem, że to tylko diesle mają). Nie jest źle, ale powyżej 110 km/h rob się juz poważnie głośno - szpary drzwi itp.
~Tomek ; e-mail: monety2@o2.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Ujdzie, ale bezs rewelacji. Na wyższych obrotach słychać silnik. Rodzice mają Skodę Fabię - nie ma porównania, tam jest naprawdę cicho.
~szczecinek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
w porownaniu do escorta mkVII w escorcie miałem srednio miekie zawieszeni przezco nie słyczac tak było dziur kosztem trzymania w zakretach
~DIESEL 20
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
bardzo glosno pracuje na wysokich obrotach jesli zasowasz po autostradzie wiecej jak 130 zgosnij radio znacznie bo nie bedziesz go slyszał