Lista ocen Volkswagen Golf III (788) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 1037 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Orzeszek
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Stosunkowo głośna praca silnika na postoju. Do 130 km/h jest całkiem cicho. Pozniej juz wiatr i silnik dają o sobie znać.
~ssl1988@o2.pl
Hatchback 2.0 116KM 85kW
Trudno jest mi się wypowiadać, bo mam zamontowany wydech ULTER\'a, a on z natury ma być głośniejszy niż standardowy.
~konrad5
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Pomiędzy przeciętnie a źle - powyżej 130 km/h słychać szum wiatr, 180 - pasażerowie muszą rozmawiać podniesionym głosem.
~therunner@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Diesel jak Diesel, cicho nie będzie chodził, ogólnie rozgrzany to nie jest źle, gorzej prtzy prędkościach powyżej 130 km/h
~Seba
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
auto może nie jest za dobrze wyciszone powyżej 120km/h już troche hałasuje ale do 110 jest cicho i przyjemnie.
~K.
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Silnik słychać w kabinie, ale nie jest to uciążliwe. Przy 110 km/h spokojnie da się rozmawiać czy też słuchać radia.
~Michele
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Tylko przeciętnie. Słychać naprawdę sporo szumów z kilkunastu miejsc. Szczególnie uciążliwe przy prędkościach powyżej 120km/h
~milusiaq
Hatchback 2.0 116KM 85kW
do 100km/h nie ma się do czego przyczepić ale powyżej setki już trochę głośniej, zwłaszcza szum wiatru może przeszkadzać
~Rafał
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Mam diesla i niestety szczególnie na wolnych obrotach i jak silnik jest zimny to w kabinie jest bardzo głośno!
~Lisu
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Trzeba to przyznać. Jest głośny. Dość powszechne są też skrzypy i trzaski(szczególnie z okolic środkowych słupków)