Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback (483) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 654 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Taysoni
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Z przodu dla przeciętnego człowieka wystaraczjąco miejsca ... człowiek czuje się dopadowanyu do wnętrza ...natomiast z tyłu trochę mało ...jeśli jest podłokietnik-osoba siedząca w środku na kanamie ma niezbyt wygodnie
~Thomas´
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Heh´ zależy kto gości w aucie... W moim przypadku współczuje osobie siedzącej za mną :) wersja hatchback, fotele i z przodu i z tyłu wygodne, tylko mało miejsca dla osób z tyłu, gdy z przodu chcemy max comfort...
~SoLo
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Szczerze nie jechałem tym samochodem z tyłu i nie często woże tam ludzi, jednak gdy juz wioze to nie słysze nażekania, osobiście mam 190 cm. wzrostu i z przodu mam wystarzająco duzo miejsca i czuje się wygodnie.
~osakpn@2com.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Wbrew temu co się mówi - z tyłu duzo miejsca - wystarczy przesunąć przednie siedzenia - w Golfie szyna do przesuwu przednich siedzeń jest bardzo długa - jeśli z przodu nie siedzą egoiści to ci z tyłu też będą mieli wygodnie ;)
~slv123
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
nie jestem za duzy, ok 180 i było dla mnie ok, ale fotel miałem wypchniety na przedostatnie oczko, ktos ode mnie większy moglby miec spore problemy, z tyłu miejsce najwyższej dla dzieci, albo dla karła bez nóg
~Marcin
Hatchback 2.3 V5 150KM 110kW
190 cm wzrostu i jest mi bardzo wygodnie moi pasazerowie czesto o podobnych wzrostach jakos nie mieli z tym wiekszych problemow moze dlatego ze nie jechalem w dlugioe trasy wiecej niz w 2 osoby
~VW - pierwszy i ostatni raz
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
ciasne to ścierwo - najwygodniej jeździ mi się busami i ciężarówkami - tam nie narzekam na komfort. Normalnie dałbym nie wiem co ale przeznaczenie jest inne i za silnik i skrzynię daję 5
~Krzydliniarz
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Tutaj jest doskonale. Przy swobodnym odsunięciu przedniego fotela, z tyłu pozostaje wiele miejsca. Minus za bagażnik - troszkę za mały, wystarczy kilka reklamówek, iiii...? Bagażnik zapełniony.
~Marcin :)
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Pasażerowie z tyłu nie mogą narzekać na brak miejsca, z przodu zarówno kierowca jak i pasażer po prawej stronie może czuć się komfortowo, jednak fajnie by było gdyby kokpit był bardziej skierowany do kierowcy.
~niuniek545
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak na tą klasa auta jest dobrze w cztery osoby można swobodnie podróżować Ja posiadam wersje 3drzwiową ale pasażerowie tylnej kanapy nie mają dużego problemu żeby wyjść lub wejść do auta.
Volkswagen Golf IV Hatchback